Витратні матеріали

Правильний вибір витратних матеріалів для вашого бізнесу залог успіху

Кожен продукт в магазині має спеціальне маркування. Маркування продукції широко викорстовується в різних галузях виробничих процесів. В залежності від потреб виробництва потрібно використовувати різні витратні матеріали. На касових місцях постійно використовується касова стрічка.

Для логістики обов'язково портібна самоклеюча етикетка, для нанесення транспортувального штрихкоду та короткої інформації про вантаж. Для виробництва одягу та взуття, додатково до маркування пакування за допомогою етикеток, знадобляться текстильні стрічки, на яких відображається склад матеріалу, логотипи бренду, правила догляду тощо. Кінотеатри та розважальні центри для ідентифікації клієнтів використовують картонні білети та браслети. Виробники ювелірної продукції друкують інформацію про виріб на маленьких картонних бірках, а працівники оранжерей та квітників - бірки для рослин.

В невеликих магазинах з обмеженими бюджетними можливостями до нагоди прийдуться етикет-пістолети, для швидкого маркування вартості та строків споживання продукції. Для цих потреб використовується витратні матеріали, такі як етикет-стрічка та фарбуючі валіки. Магазини одягу широко використовують гольчаті пістолети для обережного маркування товарів на вітринах. Для таких операції витратними матеріалами стають пластикові з'єднувачі, ярликотримачі та голки.

Для нанесення дати в промислових масштабах на виробництвах встановлюють автоматичні датери, з якими треба використовувати спеціальні ріббони гарячого тиснення. Також для друку термотранферних етикеток та текстильних стрічок використовують ріббони різних типів: віск, віск-смола, та смола. Всі представлені витратні матеріали ви можете замовити зв'язавшись з нашим відділом продажу.  

Питання та відповіді:

❓Для чого потрібна касова стрічка?
Касова стрічка - це паперова термострічка (чек), яку видає касовий апарат чи фіскальний реєстратор після кожної операції продажу.
❓Де використовують ярликотримачі?
Ярликотримачі - це пластикові з’єднувачі для утримання ярликів та їх прикріплення до одягу або іншої поверхні. Широке використання ярликотримачі отримали в ритейлі, а саме у галузі продажу одягу.
❓Чи можна використовувати різні типи ріббонів для друку на етикетках?
Так, для друку на етикетках в залежності від потреб користувача та вимог друкарської технології використовують різні типи ріббонів: Wax, Wax-Resin, Resin, Resin Textile, Hot stamp.
❓Чи потрібно замінювати фарбуючі валіки для етикет-пістолетів?
Фарбуючі валіки для етикет-пістолетів потрібно замінювати регулярно, щоб запобігти забрудненню або висиханню чорнила, вони використовуються для нанесення чорнильного штампу на етикетки.
❓Які є бірки для рослин?
Бірки для рослин - це мітки, які дозволяють ідентифікувати рослини, що ростуть в теплиці або в іншому місці зберігання. Найпоширеніші види бірок для рослин – це бірка «Кілок» та бірка «Петелька»
Фільтрувати
Категорії
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння