Банківське обладнання

Банківське обладнання для ефективної роботи бізнесу: лічильники, сортувальники та детектори валюти

У сучасному бізнесі використання спеціального обладнання є необхідною умовою для ефективної роботи. Особливо це стосується тих компаній, які мають справу з готівкою. Для них важливо мати належне банківське обладнання, що дозволяє не лише швидко і точно рахувати гроші, але й перевіряти їх на справжність.

Серед безлічі видів банківського обладнання в нашому інтернет-магазині ви можете придбати лічильники та сортувальники банкнот, які дозволяють ефективно підраховувати купюри різних валют. Також в наявності є  сучасні детектори валюти, які дозволяють перевіряти на справжність купюри за багатьма відомими захисними ознаками. У зв’язку із виводом із обігу зношених та застарілих купюр збільшується обігова кількість монет в Україні, тому наша компанія пропонує звернути увагу на наявні моделі лічильників та сортувальників монет.

Вибір банківського обладнання повинен базуватися на конкретних потребах компанії та її бюджеті. Це допоможе забезпечити ефективну роботу та захист від шахраїв. Тому, при виборі банківського обладнання, варто звертати увагу на функціональні особливості та переваги різних моделей. Офіційна гарантія на всі види банківського обладнання складає 12 місяців від дати продажу в нашому інтернет-магазині.

Питання та відповіді:

❓Які основні види банківського обладнання, які використовуються у бізнесі?
Основні види банківського обладнання для бізнесу - це банківські платіжні термінали для здійснення оплати кредитними картками, лічильники та сортувальники банкнот, детектори банкнот, лічильники та сортувальники монет.
❓Які переваги використання банківського обладнання для власників бізнесу?
Банківське обладнання допомагає власникам бізнесу ефективно виконувати фінансові операції, зменшує час на обробку фінансових документів та збільшує точність. Крім того, таке обладнання сприяє збільшенню продажів шляхом надання споживачам можливості здійснити оплату за товар або послугу кредитною карткою.
❓Яку підтримку та обслуговування банківського обладнання пропонує ваша компанія?
Компанія «СТЦ-Істок» пропонує офіційне гарантійне та пост-гарантійне професійне обслуговування всіх видів банківської техніки. Спеціалісти нашого сервісного центру проводять планове технічне обслуговування та налаштування лічильників банкнот та монет а також програмування нових видів валют.
❓Які варіанти оплати товару у вас доступні?
В компанії СТЦ-Істок ви можете сплатити за товар по безготівковому розрахунку згідно з рахунком або з можливістю заключення договору постачання, по готівковий розрахунку безпосередньо в офісі компанії. А також, за попередньої домовленості з менеджером, можлива оплата накладеним платежем у відділені Нової Пошти при отриманні товару.
❓Які варіанти доставки вы пропонуєте?
Доставку товарів компанія СТЦ-Істок, на час дії військового стану в Україні, здійснює перевізником Нова Пошта. Оплата доставки здійснюється за рахунок клієнта, якщо інші умови не обумовлені договором постачання.
Фільтрувати
Категорії
Ціна
грн грн
Виробники
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння