Етикетка самоклеюча

Самоклеючі етикетки: ідеальний вибір для ефективного маркування продукції

Самоклеючі етикетки є незамінними у бізнесі, де необхідно маркувати різні види товарів. Вони дозволяють легко і швидко надрукувати інформацію про товар та прикріпити її до пакування чи продукту. Вони можуть бути виготовлені у різних форматах та розмірах, що дозволяє використовувати їх на будь-якому виді продукції. Окремо, можна виготовити кольорові етикетки, що додає яскравості та привабливості до вашому продукту.

До переваг самоклеючих етикеток також входить їхня легкість використання. Етикетку можна легко відклеїти та прикріпити до будь-якої поверхні, а також вони виготовляються одразу в рулонах, що дозволяє забезпечити ефективне та швидке маркування великих обсягів продукції. Самоклеючі етикетки можуть бути виготовлені з водостійких матеріалів, що робить їх ідеальними для використання на продукції, яка може бути вологою.

Наша компанія пропонує широкий асортимент самоклеючих етикеток для використання з принтерами різних типів. В нашому асортименті ви знайдете етикетки різних розмірів та форм - круглі, овальні, прямокутні - які підходять для будь-якої мети. Наші етикетки виготовлені з високоякісних матеріалів: ТермоЕко, ТермоТоп, Напівглянець, Поліпропілен, що забезпечує чітке та довготривале відображення інформації на них.

Питання та відповіді:

❓Які види етикеток існують?
Самоклеючі етикетки виготовляються із різних матеріалів в залежності від потрібної тривалості іх використання та призначення. Вони можуть бути: термоеко, термотоп, напівглянцеві, поліпропіленові.
❓Чи можливо приклеювати етикетку на вологу поверхню?
Так. Для роботи в умовах підвищеної вологості та в холодильних установках треба використовувати в роботі самоклеючі етикетки типу ТермоТоп, які пристосовані саме для використання в подібних умовах.
❓Чи можливо наклеювати етикетки на гарячу поверхню?
Деякі типи поліпропіленових етикеток TM Zebra витримують дуже високі температурні показники.
❓На яких принтерах можна друкувати самоклеючі етикетки?
Для друку на самоклеючих етикетках використовується спеціальне обладнання принтери етикеток. Експерти нашої компанії завжди зможуть допомогти вам у підборі відповідного обладнання та етикеток для потреб вашого бізнесу.
❓Чи є можливість виготовлення етикеток з логотипом чи дизайном компанії?
Так, ми можемо виготовити етикетки з логотипом чи дизайном компанії, під замовлення. Для цього вам потрібно звернутися до менеджерів нашої компанії для узгодження макету та розрахунку вартості замовлення.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння