Етикетка для термотрансферного друку напівглянцева

Етикетка для термотрансферного друку напівглянцева

Актуальний прайс

на етикетку Напівглянець ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефонами. Популярні розміри, які є завжди в наявності на складі, ви можете замовити відразу на сайті.

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99

Техпідтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97 «STC-Istok» Viber Contact

 

Призначення та сфера застосування:

Етикетка для термотрансферного друку - самоклеюча етикетка в рулонах, яка застосовується для нанесення інформації на товари як харчової, так і важкої промисловості. Призначена для маркування товарів із терміном зберігання понад 1 рік. Використовується для друку етикеток у принтерах друку етикеток.

Термотрансферна етикетка не боїться перепаду температур, підвищеної вологості, заморожування, нагрівання, впливу агресивних середовищ.

Особливості:

  • широкий вибір матеріалів для друку етикетки
  • висока якість друку зображень, штрихкодів, шрифтів
  • збільшений термін життя етикеток
  • можливість експлуатації у важких умовах.

Види етикеток для термотрансферного друку:

  • Vellum. Використовують для маркування продукції, де життєвий цикл етикетки має становити від трьох місяців до кількох років. Наприклад, будматеріали, косметика, хімічна, побутова продукція, меблі, електроніка, книги та ін.

 

Компанія «СТЦ-Исток» постачає етикетку як стандартних, так і нестандартних розмірів. Можливе замовлення етикеток із печаткою логотипів клієнтів та додатковою інформацією. Вартість таких витратних матеріалів залежить від кількості кольорів та тиражу.

Розміри етикетки можуть змінюватись, існує дуже велика сітка основних розмірів етикетки, які завжди є на виробництві, а також можливе виготовлення етикетки за індивідуальним замовленням клієнта, у такому разі спочатку у вартість етикетки буде включена вартість кліше.

Зробити замовлення на потрібний вам розмір, ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними в шапці сайту, або придбати доступні зі складу популярні розміри.

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння