Планшетні комп'ютери

Планшетні промислові комп'ютери для бізнесу

Під час проведення інвентаризації на складі, отримуючи чи доставляючи товари в роздрібних магазинах, невід'ємною частиною роботи є швидкий збір товарів про товар та передача їх до електронної бази даних. Планшетні комп'ютери є портативним пристроєм для збору даних із вбудованим сканером штрих-коду, які допомогають з легкістю вирішувати ці проблеми.

Питання та відповіді:

❓Для чого використовують планшетні комп’ютери?
Планшетні комп’ютери широко використовуються для автоматизацiї робочих процесiв на виробництвах, в магазинах та супермаркетах, на складах та в логистиці.
❓Яка різниця між звичайним планшетом та промисловим планшетним комп’ютером?
Основна рiзниця полягaє у захистi корпусу та екрану: промислові планшети мають вищій ступінь захисту вiд ударiв, вологи та пилу, а також можуть працювати при широкому дiапазонi температур. На промислових планшетах використовують спеціальне програмне забезпечення для виконання операцiй на виробничіх об'єктах. Промислові планшети можуть бути обладнані вбудованим сканером штрихкодів.
❓Які інтерфейси для підключення використовують в промислових планшетах?
В планшетних комп’ютерах, в більшості випадків, можна користуватися передачею даних через інтерфейси WI-FI, Bluetooth та USB, але в деяких моделях також доступен GPRS канал. Для геолокації пристроїв використовують сигнал GPS, а для швидкого зв’язку з періферійними пристроями - NFC модуль.
❓На яких операційних системах працюють промислові планшети?
Сучасні промислові планшети працюють під управлінням сімейства операційних систем Android Enterprise Edition. Деякі моделі планшетних комп’ютерів працюють під управлінням операційної системи Windows 10 IoT та можуть бути інтегровані до EPR, WMS систем так само як звичайні комп’ютери чи ноутбуки.
❓Яка середня тривалість роботи від одного заряду акумyляторa планшетного ПК?
Тривалість роботи одного циклу заряду акумулятора планшетних ПК залежить від ємності акумулятора, та інтенсивності використання. Середню тривалість роботи прийнято вважати 8-10 годин активного використання, а при використанні планшета в економному режимі тривалість роботи може сягати до 24 годин.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Розмір дисплею, дюйми
Операційна система
Пам'ять RAM/FLASH
Тип зчитувача
Камера
SIM-картка
Тип клавіатури
Інтерфейси
Ємність акумулятору, мАг
Температура роботи
Ступінь захисту
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння