Оплата та доставка

Після надходження замовлення (в телефонному режимі або в режимі онлайн-магазину stc-istok.com.ua) менеджер компанії ПФ «СТЦ-Исток» виставляє рахунок-фактуру, яку ви можете сплатити в будь-якому відділенні банку або використовуючи системи електронних платежів відповідно до рахунку- фактури.

Усі ціни на товари вказані без урахування вартості доставки. Вартість доставки, за погодженням з вами, може бути включена до рахунку-фактури або оплачена самостійно в момент отримання товару в представництві транспортної компанії.

За безготівкового розрахунку товар відпускається/доставляється за умови 100% передоплати, якщо інще не прописано в договорі постачання або специфікації до договору постачання. Після підтвердження оплати наш менеджер узгоджує з вами умови доставки (дата, місто, одержувач, точну адресу у разі доставки до дверей транспортною компанією).

Вы можете отримати товар:

Доставка в межах м. Харкова:

Під час підтвердження замовлення у телефонному режимі менеджер погоджує з вами точну адресу (№ будинку), дату та час, а також вартість доставки. Доставка здійснюється до під'їзду будинку чи бізнес-центру.

Доставка у межах м. Харкова – 100 – 200 грн. Разом із товаром наш представник передає вам повний пакет документів: товарний чек (рахунок фактури, витратну накладну при безготівковій оплаті), інструкцію з експлуатації та гарантійний талон.

Доставка в межах України:

Доставка в міста України здійснюється транспортною компанією на ваш вибір. Оформляється експрес-накладна з індивідуальним номером, який повідомляємо вам після відправки товару. При отриманні вантажу на представництві транспортної компанії у своєму місті при собі необхідно мати паспорт для приватних осіб та юридичних осіб та/або доручення на отримання.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння