Касова стрічка

Переваги використання касової стрічки у торгівлі та громадському харчуванні

Касова стрічка є важливою складовою фіскальної техніки та дозволяє отримувати паперові друковані чеки. Ця стрічка покрита теплостійким хімічним шаром і використовується у пристроях, таких як касові апарати, фіскальні реєстратори, принтери для друку чеків і термінали оплати. Касова стрічка є необхідною для проведення різних транзакцій та торгівлі.

Касові стрічки постійно використовуються в магазинах, роздрібних мережах, ресторанах, кафе та інших місцях, де необхідне перелічене обладнання. Для різних моделей пристроїв існують різні типи касової стрічки. Ось декілька моделей, які використовують касову стрічку:

ІКС-510

Міні Т-400

Марія (КСТ)

Datecs

Ingenico

Для вибору правильного типу касової стрічки, необхідно враховувати деякі характеристики. Важливо знати, який тип стрічки підходить для конкретного пристрою, його ширину та довжину, а також розмір втулки та валика. Недотримання цих вимог може призвести до швидкого виходу з ладу друкуючого обладнання та інших технічних проблем. Тому перед придбанням касової стрічки варто вивчити характеристики вашого пристрою і звернутися до наших кваліфікованих менеджерів для отримання порад щодо вибору правильного типу стрічки та здійснення замовлення.

Питання та відповіді:

❓Які розміри касової стрічки існують для касового апарату?
Розмір касової стрічки залежить від моделі касового апарату. У зв’язку з невеликими розмірами, потужність цих пристроїв маленька, тому в більшості касових апаратів використовують стрічку шириною 57мм та довжиною 19 м. Але в деяких касових апаратах можна використовувати стрічку до 40 м.
❓ Чи можна використовувати касову стрічку з одного касового апарату на іншому?
Не рекомендується використовувати касову стрічку з одного касового апарату на іншому, оскільки кожен касовий апарат або фіскальний реєстратор може мати свої вимоги до типу та розміру стрічки.
❓Як довго зберігаються дані на касовій стрічці?
Касова стрічка це термопапір, який схильний до термічного впливу та попадання прямого УФ-випромінювання, тому строк зберігання напряму залежить від цих факторів, та може коливатися від місяця до року.
❓Як вибрати касову стрічку для фіскального реєстратора?
Для вибору касової стрічки для фіскального реєстратора, необхідно враховувати його технічні характеристики, такі як розмір втулки та валика, довжина та ширина стрічки, а також тип стрічки. Найкраще звернутися до спеціалістів нашої компанії для отримання експертної консультації.
❓Чи можна замовити кольорову касову срічку?
Так. В нашій компанії ви можете замовити кольорову стрічку, а також, наприклад, попередній друк рекламної інформації на зворотньому боці касової стрічки.
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння