Які гарантійні строки на обладнання придбане у вашому інтернет-магазині?

Стандартні гарантійні терміни на більшість обладнання, яке продається в нашому інтернет-магазині становлять 12 місяців з моменту відвантаження товару. Деякі виробники обладнання можуть встановлювати інші гарантійні терміни на своє обладнання. Наша компанія є офіційним дистриб’ютором багатьох торгових марок, тому ми дотримуємося вимог виробників і надаємо офіційну гарантію на товар згідно з вимогою виробника. Гарантійні терміни в таких випадках можуть бути 24, 36 та навіть 60 місяців з моменту відвантаження.

Всі серійні номери обладнання що відвантажується ретельно фіксуються у нашій обліковій системі.

Чи можливе придбання товарів в розстрочку у вашому інтернет-магазині?

Наша компанія не надає можливості придбання товарів в нашому інтернет-магазині у розстрочку. Але за умови підключеної послуги «Розстрочка» у вашому банку, ви можете перевезти у розстрочку будь-який товар придбаний у нас при розрахунку картою у безпосередньо в нашому офісі.

Чи можливо придбати товари у вашому інтернет-магазині в кредит?

Наша компанія не надає послугу продажу товарів у кредит. Але ви можете оформити кредит на купівлю товарів в нашому інтернет-магазині звернувшись до відділення свого банку з рахунком-фактурою від нашої компанії.

Чи можливо у вас взяти обладнання на тестування?

Так. Наша компанія надає обладнання на тестовий випробувальний період за умови внесення повної заставної вартості обладнання. Період тестування обладнання обговорюється безпосередньо з вашим менеджером.

Чи виконуєте ви роботи по встановленню та налаштуванню програмного забезпечення?

Компанія СТЦ-Істок виконує повний цикл комплексних робіт із встановлення та налаштування програмного забезпечення для торгівлі.

Ваша компанія проводить навчання роботі на касових апаратах?

Так. Наша компанія є сервісним центром з обслуговування касової і фіскальної техніки. Навчання роботі на касових апаратах та фіскальних реєстраторах проводять кваліфіковані спеціалісти сервісного центу безпосередньо в нашому офісі. Вартість, умови та запис на навчання проводиться за телефонами нашого сервісного центру.

Ваша компанія займається реєстрацією касових апаратів та фіскальних реєстраторів?

Так. 

Чи можливо замовити виготовлення ваг під замовлення?

Так.

Ваша компанія займається післягарантійним ремонтом обладнання?

Так. Ми маємо свій сервісний центр по ремонту всіх видів обладнання які продаються в нашому інтернет-магазині. Фахівці нашого сервісного центру ремонтують та здійснюють технічне обслуговування сканерів штрихкодів, принтерів етикеток, чекових принтерів, фіскального та касового обладнання, електронних ваг, етикет-пістолетів, сенсорних терміналів, терміналів збору даних, банківської техніки. Базову вартість ремонту та технічного обслуговування ви знайдете в розділі Сервісний центр або за телефонами на нашому сайті.

Які варіанти доставки ви пропонуєте? 

Доставку товарів компанія СТЦ-Істок, під час дії військового стану на території України, здійснює перевізником Нова Пошта. Оплата доставки здійснюється за рахунок клієнта, якщо інше не обумовлено в договорі постачання. За додаткової домовленості з вашим менеджером можлива відправка перевізником Укрпошта.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння