Ручні аплікатори етикеток

Швидкість та легкість маркування товарів з ручними аплікаторами етикеток

Ручні аплікатори етикеток є незамінними інструментами для швидкого та ефективного маркування продукції. Особливо корисні аплікатори етикеток для торгових точок, складських комплексів та виробничих підприємств, де маркування виконується вручну та ще майже не автоматизовано.

Ручні аплікатори етикеток дозволяють швидко прискорити та частково автоматизувати процес наклеювання самоклеючих етикеток на упаковки та продукцію. Вони оснащені механічним сенсором, за допомогою якого встановлюється потрібна висота етикетки в процесі маркування. Деякі моделі додатково мають спеціальний ремінець для зручності користування та запобіганню падіння аплікатору з рук працівника.

Ручні аплікатори етикеток є простими та зручними в експлуатації та можуть бути налаштовані під власні потреби. При підборі, потрібної вам, моделі аплікатора етикеток треба врахувати розмір етикетки та геометричну форму єтикетки.

Питання та відповіді:

❓Яку продукцію можна маркувати за допомогою ручних аплікаторів етикеток?
Ручні аплікатори етикеток можуть бути використані для маркування великої кількості різної продукції, таких як картонні коробки, етикетки на товарах, пляшки та інші упаковки. Для кожного ручного аплікатора встановлений певний розмір етикеток, а також існують особливі види аплікаторів етикеток для роботи з нестандартними формами етикеток.
❓Які особливості роботи з ручними аплікаторами етикеток?
Робота з ручними аплікаторами етикеток досить проста та легка. Зазвичай, етикетка завантажується в контейнер, а відокремлення етикетки від підложки здійснюється за допомогою натискання ручки. Для надійної безперервної роботи аплікаторів, необхідно забезпечувати належне налаштування та профілактику аплікатора.
❓Який термін використання ручних аплікаторів етикеток?
Ресурс ручних аплікаторів етикеток залежить від матеріалів, які використовуються в процесах маркування та інтенсивності його використання. Для підтримання працездатності необхідно регулярно очищувати та обслуговувати аплікатор. Стандартний гарантійний термін на ручні аплікатори етикеток складає 12 місяців.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння