Термінали збору даних

Потужні та передові: термінали збору даних для підвищення ефективності виробництва та зменшення операційних витрат

Термінали збору даних - це важливий інструмент для будь-якого інтернет-магазину, який прагне покращити ефективність свого бізнесу. За допомогою вбудованого сканеру термінали збору даних дозволяють ефективно збирати інформацію про товари та наповнювати каталог товарів на сайті магазину. ТЗД допомагають уникнути помилок при перерахунку та введенні потрібної кількості товару.

ТЗД середнього рівня мають RFID, NFC, Wi-Fi, Bluetooth, 4G технології, що дозволяють збирати дані в режимі реального часу та оперативно реагувати на зміни виробничих процесів. Отже, якщо ви хочете збільшити ефективність свого бізнесу та оптимізувати свою роботу, обирайте з безлічі брендів та моделей терміналів збору даних середнього класу. Вони стануть надійним та потужним інструментом для вашої роботи.

Промислові термінали збору даних - це спеціалізовані пристрої, які використовуються для збору і передачі даних в екстремальних умовах. Промислові термінали розроблені спеціально для використання в умовах високої вологості, підвищенного рівню пилу, різноманітних вібрацій, різких температурних коливань та інших небезпечних умовах, що часто зустрічаються на виробництвах.

Термінали збору даних можуть бути використані в різних галузях бізнесу, таких як логістика - допоможуть швидко сканувати штрих-коди на товарах та виконувати операції з їх переміщенням без помилок; складське господарство - допоможуть відстежувати рух товарів на складі, контролювати запаси, виробництво - допоможуть контролювати якість продукції, відстежувати роботу обладнання та планувати ремонтні роботи.

Питання та відповіді:

❓Як використовуються термінали збору даних у виробничих процесах?
У виробничих процесах термінали збору даних використовуються для контролю якості, скануванню інструкцій по виробництву та покращенні ефективності робочих процесів.
❓Які інтерфейси використовують в терміналах збору даних?
Термінали збору даних можуть підключатися до комп’ютерів, мобільних пристроїв, принтерів етикеток та принтерів чеків по каналам Bluetooth, Wi-Fi, USB.
❓Чи можна віддалено управляти терміналом збору даних?
Деякі термінали збору даних таких як TM Zebra підтримують віддалене управління за допомогою спеціальних програм.
❓Які типи даних можна збирати за допомогою терміналів збору даних?
Термінали збору даних можуть збирати різні типи даних, включаючи інформацію про продукти, дані складського обліку, інвентаризаційну інформацію, виробничі процеси.
❓Яким чином проводиться збір даних?
Для збору інформації з різних джерел використовуються: вбудований сканер штрих-коду для зчитування лінійних штрих-кодів та QR-кодів; NFC-модуль, RFID-модуль, та інші електронні маркери.
❓Які варіанти доставки у вас можливі?
Доставку товарів компанія СТЦ-Істок, на час дії військового стану в Українї, здійснює перевізником Нова Пошта. Оплата доставки здійснюється за рахунок клієнта якщо інше не обумовлено договіром постачання.
❓Які форми оплати можливі у вашій компанії?
Оплату за товар ми приймаємо онлайн по рахунку від компанії або ФОП. Також ви можете зробити переказ грошових коштів на картку, або розрахуватися готівкою безпосередньо в офісі компанії.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники
Розмір дисплею, дюйми
Операційна система
Пам'ять RAM/FLASH
Тип зчитувача
SIM-картка
Процесор
розгорнути список згорнути список
Камера
Тип клавіатури
Інтерфейси
Клас захисту
Температура роботи
Ємність акумулятору, мАг
розгорнути список згорнути список
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння