Мобільні принтери

Портативні мобільні принтери чеків та етикеток для друку в польових умовах

Мобільні принтери чеків є важливим обладнанням для бізнесу, який працює в галузі роздрібної торгівлі, готельно-ресторанного бізнесу, транспорту та інших сфер, де потрібно надавати клієнтам чеки на місці. Використання мобільних принтерів чеків дозволяє зберегти час та зробити процес видачі чеків більш ефективним. Основна перевага мобільних принтерів чеків полягає в тому, що вони можуть бути використані на місці, де здебільшого проводяться торгівельні операції, тобто принтер може бути підключений до смартфону або планшета за допомогою Bluetooth або Wi-Fi. Це дозволяє працівникам видачі чеків здійснювати операції безпосередньо біля клієнта, зменшуючи час очікування та підвищуючи рівень задоволеності клієнтів.

В умовах обмеженої функціональності, в дорозі, на складі, в торговому залі магазину співробітнику не зручно користуватися настільними друкуючими пристроями чеків та етикеткок. Коли потрібно оперативно внести зміни на цінниках на полиці магазину або перемаркувати вантаж перед відправкою в нагоді стануть портативні мобільні принтери. Мобільний принтер можна під'єднати за допомогою Bluetooth чи WI-FI до терміналу збору даних або планшетному комп'ютеру. Це обладнання можна використовувати в різних галузях економічної діяльності для збільшення ефективності роботи та пришвидчення процесів з обслуговування кліентів.

Друк етикеток за допомогою мобільних принтерів дозволяє значно скоротити час на позначення товару, зменшити помилки та збільшити продуктивність працівників. Застосування таких принтерів може зменшити час на позначення товару, збільшити продуктивність працівників та зменшити кількість помилок. мобільні принтери етикеток мають свої переваги та особливості, які можуть відповідати потребам різних бізнес-секторів. Наприклад, в галузі роздрібної торгівлі та логістики мобільні принтери етикеток дозволяють швидко та ефективно маркувати продукти та відстежувати їх рух по ланцюжку постачання. У галузі виробництва та відправлення товарів, мобільні принтери етикеток допомагають прискорити процес пакування та позначення товарів перед відправленням.

Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Тип друку
Роздільна здатність друку
Максимальна ширина друку, мм
Максимальний діаметр рулону, мм
Швидкість друку, мм/сек
Інтерфейси
Ємність акумулятору, мАг
розгорнути список згорнути список
Температура роботи
Ступінь захисту
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння