Касові апарати

Деякі категорії підприємців, які працюють над спрощенням, повинні встановити РРО, реєстратор розрахункових операцій або касовий реєстр. З січня минулого року законодавство значно розширило перелік спрощувань, які зобов'язані проводити діяльність за допомогою пристроїв для автоматизації касового реєстру. У процесі вирішення питань щодо доцільності застосування РРО для окремого типу діяльності ви повинні звернутися за консультацією до місцевої податкової служби, вивчити типи, технічні можливості та вартість касового реєстру. P> Реєстратор Крошові розрахунки - це пристрій, який виправляє платежі від покупців, отриманих готівкою, та знято з банківських карток. Інформація з апарату автоматично входить на сервер податкової служби. Підприємці-священики з наступних категорій зобов'язані придбати касовий реєстр:

 • Щорічний обіг перевищує 1 мільйон грівніасів (готівка, доходи від готівки). Якщо збільшення обороту відбулося в середині звітного періоду, то необхідно зареєструвати RROS з початку кварталу після місяця, в якому оборот становив 1 або більше мільйона грівнії. У випадку роботи лише за банківським переказом, каса для FOP не може бути встановлена.
 • Організація торгівлі та сектор послуг, які зареєстровані як FOP. До них відносяться ресторани, точки фаст -фуду, перукарі, манікюр та косметичні салони. Список продуктів регулюється новим виданням указу № 231 від 16 березня 2017 року. Такі торгові організації включають:
 • Організації, що продають обладнання та електроніку, включаючи на ринках. .
 • Компанії, що продають товари з залізних металів - плит, батончики для печей, барбекю, бразіє тощо. холодильники, морозильні камери.
 • fop, спеціалізуючись на електричному обладнанні та запчастинах (аудіо, відео обладнання, трансформатори, котла, електрична піч, телефони, мікрофони тощо).
 • Підприємці Продаж транспорту, за винятком категорії залізниць. Сюди входять міні-трактори, мотоцикли, гіробори та інші.

Крім того Інструменти, дитячі іграшки, спортивні товари.

Грошовий апарат для FOP: Як зареєструватися?

rro записується відповідно до спрощеної схеми в електронній формі. Процедура процедури полягає в наступному:

 • Каса купується в Україні у адвоката виробника, який вводить пристрій у реєстр ОГС (Уніфікований центр обслуговування).
 • Власник грошового обладнання (підприємця) відповідає повідомленням місцевих податкових органів про бізнес -об'єкти оподаткування (товарів), які реалізуються через RPO.
 • TSSO надсилає попередження в електронному Форма про укладену угоду з власником касового реєстру до податку на місці реєстрації PPO. . >
 • Центр сервісу вводить касовий реєстр у експлуатації шляхом герметизації та складання відповідних дій. Потім вся документація надсилається до податкової інспекції на місці реєстрації врегульованого обладнання. > Вся процедура проводиться в електронній формі, не вимагає від підприємця значних тимчасових або фінансових витрат. На прохання власника PPO сертифікат реєстрації можна отримати на папері.

  важливо! Порушення правил та вимог щодо експлуатації грошових регіонів тягнуть за собою покарання, від 100% від вартості проданих товарів без використання RRO до 100 мінімальних доходів громадян. Тому кожен підприємець зобов'язаний придбати касовий реєстр у Україні, діяльність якої вимагає реєстрації поселень з клієнтами. 4 . Для того, щоб касовий реєстр стало малим бізнесом, але надійним помічником, слід звернути увагу на такі параметри:

  • Стабільна, безперебійна робота. Для того, щоб заощадити, багато бізнесменів придбають найдешевше обладнання для кас. Податкові вимоги дотримуються - що ще потрібно? Цей підхід принципово помиляється. Техніка сумнівної якості може провалюватися в будь -який час. Це загрожує дорогими послугами та штрафами для не відповідальності з правилами експлуатації. Надійний апарат коштуватиме набагато дешевше, що буде працювати без запланованого та великого ремонту протягом 7 років (період, що регулюється законом). Робота в касі повинна бути інтуїтивно зрозумілою. Розмір клавіатури, дисплея, гучність відображеної інформації є найважливішими факторами, які впливають на правильне введення даних. Якщо пристрій дуже компактний, то час купівлі значно збільшується. Що в кінцевому рахунку впливає на репутацію компанії та фінансовий результат. Тому каса для малого бізнесу рекомендується придбати зручні. Клавіші повного розміру, великий дисплей з 8 рядками та іншим, швидким викликом найпопулярніших заголовків є основні характеристики хорошого пристрою для автоматизації розрахунків. Крім того, ціна касового реєстру в Україні знаходиться в середньому сегменті, що робить його доступним навіть для нового бізнесу.
  • Передача даних. Бажано, щоб касовий реєстр має можливість підключитися до мережі. Як швидкість обслуговування, так і можливість приймати альтернативні форми оплати (зокрема, банківські картки) залежать від цього. Якщо підключення до провідного Інтернету не може бути виконано з технічних причин, вам слід розглянути можливість придбання обладнання за допомогою технології передачі бездротового зв'язку. Такі готівкові регістри в Україні також продаються в бюджетній серії. Тому витрати не збільшаться незначно.
  • Масштабування. Для FOPS, які мають кілька роздрібних магазинів або найближчим часом мають намір створити мережу, експерти рекомендують вибирати обладнання з можливістю створення одного сервера. Таким чином, ви можете віддалено програмувати та налаштувати грошові столи. Що, в свою чергу, впливає на якість обслуговування клієнтів, скорочує час роботи з обладнанням та полегшує звітність. Наприклад, компактний RPO Datecs MP-01 або Mini T400 допоможе автоматизувати касовий стіл у всіх роздрібних торгових точках компанії
  • Сервіс. RRO мають виключно сервісні центри виробника або уповноважені сервісні сервісні центри (TSSO). Введення в експлуатацію, з'єднання, запланований та капітальний ремонт здійснюється лише в сертифікованому сервісному центрі. Тому, перш ніж купувати касовий реєстр у Україні, вам слід ознайомитися зі списком організацій міста, які можуть виконувати таку роботу та вибрати послугу, найближчу до магазину чи центрального офісу.
  • Можливість до Підключіть додаткове обладнання до пристрою. Сканер штрих-коду, Терезів-сучасні технології для автоматизації касового реєстру на одному підприємстві. Навіть якщо сьогодні FOP не зважується, а штрих -коди упаковані вручну, доцільно негайно придбати касовий реєстр у Київі чи будь -якому іншому місті України з можливістю з'єднання додаткових пристроїв. Це розширить можливості бізнесу та дозволить вам в будь -який час збільшити асортимент, без шкоди швидкості та якості обслуговування. Технічне обслуговування

   Каса для придбання в Україні може бути в діапазоні від 3000 до 9000 тисяч грівніасів. Суми, доступні для всіх категорій підприємців, навіть тих, хто лише розвиває свій бізнес. Отже, вартість нового касового реєстру з можливістю підключення до мережі не перевищує 6000 грівніасів. Важливо придбати обладнання у надійного постачальника, який може надати всебічну допомогу у виборі та консультуванні щодо подальшої процедури реєстрації. Варто зазначити, що придбання RRO - не єдина категорія витрат. Підприємець повинен буде сплачувати щомісячну плату за обслуговування апарату місцевому департаменту ОГС та оплатити послуги посереднику, постачальник (якщо діяльність включає Інтернет та придбання). Обов’язковий, але надзвичайно небажаний фінансовий зобов'язання для бізнесу. Тим не менш, перспективи офіційного обслуговування клієнтів через касовий стіл більш ніж спокусливі. Податкові переваги, привертаючи увагу серйозних партнерів, можливість міжнародного співробітництва є лише частиною причин проведення діяльності відповідно до закону. Однак якщо підприємство працює лише за допомогою банківського переказу і не планує переходити на роздрібну торгівлю в майбутньому, не потрібно купувати PPO. P> Компанія "STC-ISOK" пропонує придбати касовий реєстр у Харков Вирішіть типові проблеми автоматизації розрахунків касового реєстру. Фахівці компанії допоможуть не лише вибрати якісний пристрій, який відповідає заявленому бюджету та встановити цілі, але й здійснити всі процедури, пов'язані з введенням в експлуатацію РПО. Компанія надає весь спектр послуг:

   • Впровадження популярних моделей MPO. У каталозі клієнти знайдуть як портативну касу для FOP, так і фіскальний реєстратор для великих торгових мереж.
   • Щомісячне обслуговування.
   • Введення обладнання, навчання персоналу та власника бізнесу .
   • Програмування пристрою, включаючи віддалене, впровадження товарних категорій у базу даних, перевіряючи правильну роботу.
   • Обстеження обладнання у випадку несправності та виникнення претензій з Податкова служба.

   Електронний каса від надійного постачальника стане ефективним засобом автоматизації діяльності та можливості досягнення нового рівня розвитку. H2>

   "STTS -SISTOK"-Експертні послуги на тему каси:

Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Напруга грошової скрині
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння