Принтери чеків

Принтери друку чеків: функціональність та особливості використання

POS-принтери - це компактні термопринтери, призначені для друку платіжних документів невеликого формату, таких як квитанції та чеки. Принтери чеків широко використовують в кафе, ресторанах де потрібно роздрукувати замовлення клієнта для подальшого приготування у кухні, а також вони допомагають надрукувати корисну інформацію про замовлення клієнта та зазначену суму оплати в ресторанах та кафе. Окрім кафе та ресторанів, принтери чеків використовуються в готелях на ресепшн та інших місцях, де здійснюється реєстрація клієнтів.

На відміну від фіскальних реєстраторів, POS-принтер не забезпечує формування звітів про денну виручку. Але, використовуючи спеціальне програмне забезпечення для обліку також можна отримувати квитанції зі звітами із облікової системи.

Щоб забезпечувати надійність та точність таких даних, при друку квитанцій зазвичай друкуються два екземпляри. Один з них залишається у клієнта, а інший забирає адміністрація закладу - цей документ необхідний для складання звітності. POS-принтери це корисне обладнання для бізнесу, але важливо врахувати технічні характеристики та продуктивність пристроїв при їх використанні.

Питання та відповіді:

❓Як налаштувати POS-принтер для використання в бізнесі?
Налаштування POS-принтера залежить від виробника принтера та програмного забезпечення, яке використовується в бізнесі. Першочергово треба встановити драйвер пристрою в систему, який постачається в заводському комплекті на диску, або завантажити його на нашому сайті у відповідній карточці товару. Більшість принтерів чеків підтримують налаштування зв’язку з програмами обліку, які можна налаштувати для використання в конкретному бізнесі.
❓Чи можна зберігати дані з принтерів чеків?
Щоб забезпечувати максимальну надійність та точність даних, важливо зберігати дані в електронному форматі та використовувати спеціальне програмне забезпечення для обліку, яке допоможе вирішити проблеми зі звітністю та денною виручкою.
❓Як довго служать POS-принтери?
Термін служби залежить від інтенсивності використання та умов використання. Стандартний гарантійний термін у більшості виробників – 12 місяців.
❓Які інтерфейси може мати принтер чеків?
В більшості випадків принтерах чеків використовують для передачі даних інтерфейси USB та RS232 (COM-порт). Деякі принтери чеків можуть мати додаткові інтерфейсні модулі, такі як Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi, для максимальної зручності та передачі даних.
❓Які касова стрічка використовується в POS-принтерах?
В POS-принтерах використовуються спеціальні рулони термопаперу, які відрізняються за діаметром та розміром. Розмір рулонів залежить моделі принтера, найчастіше використовуються рулони касової стрічки шириною 57 мм, але деякі принтери можуть використовувати рулони 80 мм.
❓Де можна замовити запчастини для принтерів чеків?
Запчастини для принтерів чеків можна замовити в нашому інтернет-магазині а спеціалісти нашого сервісного центру виконають заміну потрібної запчастини у найкоротші терміни.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Роздільна здатність друку
Швидкість друку, мм/сек
розгорнути список згорнути список
Наявність автовідрізувача
Розмір чекової стрічки
Інтерфейси
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння