Консультації з автоматизації та сервісного центру
Витратні Матеріали та Торгові Аксесуари
Обладнання та Програмне Забезпечення
Ваги лабораторні
Незважаючи на зовнішній вигляд та використання нових пристроїв для обчислення, лабораторні шкали в Україні все ще є одним з найважливіших лабораторних інструментів. І все ще слова Д.І. Mendeleev, що зважування потребує вдосконалення з кожним днем, оскільки подальші винаходи залежать від цього. необхідно використовувати обладнання, яке включає інструменти, що вимірюють вагу. Тому, вибираючи лабораторні масштаби в Києві, ціна не повинна бути єдиним фактором. Особливо це стосується точності їх вимірювань, показників та мінімізації їх помилок. Результати таких вимірювань є критичними для сприяння науковим винаходам, особливо якщо мова йде про інноваційні наукові та технічні процеси. >
- Електронний тип,
- Електромеханічний тип,
- Механічний тип.
У лабораторіях для статичного вимірювання маси, електронні шкали використовуються лабораторні масштаби (їх можна придбати в Києві на нашому сайті). Відносно нещодавно багато лабораторій використовували другий та третій типи ваг. Такі лабораторії існують зараз, багато хто продовжує використовувати напівмеханічні вимірювальні інструменти. Однак все більше дослідників віддають перевагу аналітичним лабораторним масштабам, які мають набагато більше переваг в експлуатації. Електронні масштаби, порівняно з механічним та електромеханічним, мають значно більшу точність, що є «останнім словом» у вимірювальній техніці. > Прості у використанні,
- Менші розміри,
- У той же час мають більш широкі функціональні можливості та можливості.
Такі лабораторні шкали - високі - високі - точність, володіє зручністю управління, в якій навіть з’явиться навіть недосвідчений лабораторний помічник. Щоб вибрати ідеальні ваги для конкретних цілей.
Розділення лабораторних електронних шкал відповідно до типу датчиків
Незважаючи на те, що механічні шкали надійні, і багато з них все ще використовуються , багато незаперечних переваг мають електронні ваги. У системі ваг електронної лабораторії ціна не відіграє головної ролі. Швидше за все, варто звернути увагу на датчик, який приймає сигнал навантаження з місця зважування, після чого він передає його до індикатора етикетки - до лабораторного помічника. Висока точність цих ваг залежить від такого побудованого датчика. Датчики з електромагнітною компенсацією. Терези з такими елементами відрізняються від інших моделей з більш високою точністю та показниками чутливості; Вони мають більш високу роздільну здатність, але вони можуть відключити випадкове магнітне поле.
- тенометричні датчики. Терези з цим типом датчиків врівноважує масу вантажу, використовуючи механічну потужність тендістів, а після цього вони перетворюють цю механічну силу в електричний сигнал. Для таких моделей перевага полягає в тому, що вони будуть легко відремонтовані, вони також знаходяться в більш доступній ціновій категорії.
Лабораторна електронна ціна завжди залежить від типу датчика.
Основні якості лабораторних ваг
Основна річ, яка визначає ціну пристрою, не є найбільшою, як багато хто міг подумати, а найменший можливий обмеження зважування. Коли є потреба купувати лабораторні ваги, слід мати на увазі, що вони розроблені для зважування дуже маленьких вантажів. Тому помилка повинна бути мінімальною, і це слід враховувати при покупці лабораторних масштабів. Ціна підрозділу перевірки в більшості сучасних моделей лабораторних ваг, як правило, такі мінімуми, як сота або навіть тисячні частини граму.
можуть відрізнити 7 факторів, які значно впливають на вибір ваг: <// P>
- NPV - тобто максимальна (найбільша) обмеження зважування. Цей показник залежить від максимальної маси вантажу. Необхідно враховувати не лише вагу зразка, але й вагу контейнера.
- nmpv - тобто найменша межа зважування. Як уже згадувалося, тут цей фактор навіть важливіший, ніж перший. Шкала має діапазон, де показання можуть бути порівнянні з помилкою.
- Дискретність (ціна поділу) не є точністю, а кількість знаків після мети.
- Механізм калібрування. Більшість сучасних електронних лунок мають калібрування з внутрішнім навантаженням. Функція може бути як автоматичною, так і вручну.
- Ергономіка ваг - розділення за типом безконтактного датчика відкриття дверей або терміналу, який виготовляється з -під тяги.
- Розв’язання Non - Стандартизовані завдання. Сюди входить: калібрування труб, зважування фільтрів, виключення статичного заряду.
Для роботи в складних умовах слід вибирати ваги з захистом від вологи або пилом. Також зовнішній кожух може допомогти продовжити термін експлуатації обладнання.
Вибір лабораторних електронних шкал, дослідники накладають для них метрологічні вимоги:
- Точність. Пристрої можна вважати точними, якщо їх вказівки на вимірювання ваги відхиляються від істинних (реальних) показань у допустимі помилки. Відповідно до цього показника, можна розрізнити дві підгрупи ваг: 1) аналітичні - дають точність вимірювань понад 0,1 мг і 2) точність - дайте точність вимірювань від 1 гг до 1 мг.
- Стійкість - Властивість повернення до рівноваги після використання.
- Сталість показників - здатність видавати рівні показання при впровадженні повторних процесів зважування.
- Чутливість - властивість вилучається з позиції рівноваги з найменшою зміною маси. Додаткові функції
Якщо необхідно, купуйте лабораторні ваги для спеціальних цілей, вибирайте моделі, оснащені додатковими функціями. Такі функції включають:
- Калібрування. Одна з найважливіших функцій. Перед встановленням нового пристрою або під час транспортування слід переробити калібрування, щоб уникнути збою точності. Під час роботи, через деякий час, рекомендується систематично калібрувати ваги. Не всі моделі виробляються з вбудованими калібрувальними вагами, і за її відсутності необхідно придбати опорні ваги окремо.
- Облік Тара. Ця функція дуже корисна, якщо необхідно зважити навантаження в контейнер. Працюючи з такими пристроями, важливо враховувати, що маса контейнерів разом із навантаженням не повинна перевищувати NPV.
- Режим підрахунку. Потрібно визначити кількість однакових продуктів у партії, коли є дані про масу одного з продуктів (або деталей, якщо деталі є однорідними).
- Порівняльний режим. Дозволяє здійснити зважування з прийомом, який користувач встановив заздалегідь. Це допомагає негайно порівняти показання з нормою в поточному значенні в автоматичному режимі.
- Динамічне зважування. Забезпечує усереднення результатів з нестабільними навантаженнями. Ефективно при оцінці маси мобільних тварин, рідин тощо
- Відсоток зважування. За допомогою цієї функції проводиться вимірювання маси з урахуванням норми, яка вживається у 100%.
- Графічна шкала. Чітко демонструє масу. Як придбати лабораторні шкали в Києві,
На перелічених факторах ви можете вибрати максимально точніше та придбати лабораторні масштаби в Україні самостійно на нашому веб -сайті, виходячи з потреб лабораторії. Щоб уточнити ціну праці (Харков, Києв та інші міста), зателефонуйте нам або напишіть на електронну адресу. У нас великий вибір точних лабораторних шкал, і ви можете придбати їх за привабливою ціною. Наші консультанти пропонують детальну пораду та допомогу у виборі вимірювальних пристроїв для кожного клієнта.