POS - термінали

Термінали POS - зручне та ефективне рішення для покращення автоматизації послуг та товарів

POS-термінали широко використовуються в будь-якому бізнесі, який продає товари або надає різноманітні послуги. Завдяки їм можна забезпечити швидке та ефективне обслуговування клієнтів, а також збільшити точність введення даних та уникнути помилок. Основна функція POS-терміналів полягає у відображенні та введенні інформації про товари та послуги, що надаються клієнтам.

Конструкція POS-терміналів може змінюватися залежно від їхнього призначення та моделі. Зазвичай вони містять такі комплектуючі як: екран (часто сенсорний), клавіатуру, карт-рідер, принтер, міні-комп'ютер. Більш складні моделі можуть додатково містити сканери штрихкодів, камери, датчики звуку, вони можуть бути оснащені фіскальним реєстратором, який забезпечить фіскальний облік підприємства.

POS-термінали широко використовуються у багатьох галузях, таких як торгівля, ресторани, готелі, банки, медичні установи, перукарні тощо. У великих мережевих магазинах та гіпермаркетах їх використовується для оптимізації роботи касирів та забезпечення швидкого та якісного обслуговування клієнтів. В ресторанах та кав’ярнях, POS-термінали допомагають оформляти замовлення та вести облік запасів складської програми.

Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Розмір дисплею, дюйми
Роздільна здатність дисплею
Сенсорна панель
Дисплей покупця
SIM-картка
Інтерфейси
Порти USB-А 2.0, шт
Порти USB-А 3.0, шт
Порти PD Type-C, шт
Порти RS232, шт
Порти RJ11/RJ12, шт
Операційна система
Пам'ять RAM/FLASH
Об'єм SDD/HDD
Температура роботи
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння