Послуги сервісного центру

Сервісне обслуговування РРО

Касові апарати, зареєстровані у державній фіскальній службі повинні перебувати на сервісному обслуговуванні у сервісній організації. Це норма українського законодавства.

Послуги
0 коментарів

Навчання роботі на касовому апараті

Покупка касового апарату це лише половина справи. На ньому треба вміти працювати. Потрібно знати не тільки основні вимоги ведення касової дисципліни, але і як ці вимоги дотримуватись працюючи на касовому апараті.

Послуги
0 коментарів

Компанія "СТЦ-ІСТОК" виконує комплексний ремонт та сервісне обслуговування всього спектру торгівельного обладнання, яке представлено на нашому сайті.

Наші фахівці виконують в стислі терміни якісний ремонт касових апаратів та фіскальних реєстраторів, електроних ваг, сканерів штрихкодів та терміналів збору даних, маркувального обладнання: принтерів для етикеток, етикет-пістолетів, аплікаторів етикеткок. Також, сервісний центр "СТЦ-ІСТОК", може виконати для вас попередню діагностику обладнання для з'ясування причин виходу його з ладу для подальшого ремонту.

Сервісний центр компанії «СТЦ-Исток» має всю необхідну технічну документацію, сучасне технологічне обладнання, широкий асортимент запасних частин та всі необхідні умови для виконання ремонту будь-якої складності.

У рамках укладеного договору на сервісне обслуговування наші інженери, своєчасно виконують планові та позапланові профілактичні та інші роботи, оперативний ремонт фіскальної техніки, а також доставку обладнання до сервісу та назад замовнику.

років в галузі
+
брендів
+
постійних клієнтів
Введення в екплуатацію фіскальну техніку
Введення в експлуатацію РРО
Опломбування та разпломбування РРО
Опломбування/Разпломбування РРО
Навчання роботі на касовому апараті
Навчання роботі на касовому апараті

Відповідно до законодавства України касовий апарат або фіскальний реєстратор (РРО) має перебувати на сервісному технічному обслуговуванні. Виробники фіскальної техніки в інструкції з експлуатації повідомляють про необхідність проведення технічного обслуговування у центрі сервісного обслуговування РРО (ЦСО). Таким чином, проведення обслуговування касового апарату або фіскального апарату відповідає вимогам виробника та законодавству України.

Сервісний центр "СТЦ-ІСТОК" проводить якісне сервісне обслуговування фіскальної техніки: касових апаратів та фіскальних реєстраторів відповідно до законодавства України. Компанія "СТЦ-ІСТОК" укладає договори на сервісне обслуговування з будь-якою фізичною чи юридичною особою. 

Для укладання договору на сервісне обслуговування з ЦСО "СТЦ-ІСТОК" потрібно зателефонувати за будь-яким телефоном або надіслати нам на електронну пошту наступні реквізити:

  • Модель РРО;
  • Заводський номер апарату
  • Витяг з ЄДР юридичних та фізичних осіб;
  • Свідоцтво платника ПДВ (за потреби);
  • Юридичну адресу;
  • Фактичну адресу, за якою застосовується РРО.

Спеціалісти сервісного центру "СТЦ-ІСТОК" запрограмуть касовий апарат після реєстрації в податковій та отриманні довідки про резервування фiскального номера реєстратора розрахункових операцiй за ф. № 2-РРО, довідка про резервування  дійсна протягом 3-х робочих днів. Після отримання РРО, ЦСО фіскалізує апарат, вводить в експлуатацію, підключає до еквайєру та опломбує його. Видає довідку про опломбування РРО та акт введення в експлуатацію. У кабінеті платника податків з’явится реєстраційне посвідчення РРО.

Додатково, наші спеціалісти допоможуть запрограмувати потрібну кількість товарів/послуг у касовий апарат. В разі надання списку товарів в електронному вигляді у потрібному форматі (можна дізнатися в нашому сервісному центрі), програмування товарів у касовий апарат наші спеціалісти виконають безкоштовно.

Детальні умови договорів на сервісне обслуговування касових апаратів та фіскальних реєстраторів ви можете дізнатися консультацією  у наших менеджерів.

Інженери компанії "СТЦ-ІСТОК" виконуть диагностичні, профілактичні та ремонтні роботи принтерів для етикеток, вагового обладнання, сканерів штрихкодів та банківської техніки.

Ремонт принтерів етикеток

В термопринтерах етикеток та чеків головна деталь, яка  найчастіше виходить з ладу, що одразу позначається на якості друку чеків, бірок та етикеток, це термоголівка принтеру. Виробники принтерів для друку етикеток, такі як Zebra,TSC, Godex, Citizen, Sato, HPRT, iDPRT та багато інших, наголошують на тому що стандартний ресурс роботи термоголівки принтера 25 км (близько 2 млн. етикеток). Після чого рекомендовано її замінювати, в деяких моделях принтерів етикеток вартість заміни може сягати до 50% вартості нового принтера.

Ремонт електронних ваг

Спеціалісти сервісного центру "СТЦ-ІСТОК" якісно та швидко виконують ремонтні роботи з ремонту вагового обладнання українських та іноземних виробників: Промприлад, Техноваги, Зевс, CAS, DiGi, Днепровес. Проводяться заміни тензодатчиків, клаваітур, вагопроцесорів з обов'язковою метрологічною сертифікацією.  Ремонт обладнання, через специфіку і складність, проводиться безпосередньо в сервісному центрі. Вартість ремонту зазвичай не включає в себе витрати на комплектуючі та запчастини до обладнання.

Ремонт сканерів штрихкодів

Більшість скануючого обладнання повністю залежить від роботи скануючого модуля. В разі виходу з ладу модуля або пошкодження інтерфейсного кабелю, сканер штрихкода буде не правильно передавати в облікову систему зіскановані дані або взагалі не буде їх передавати. Фахівці нашого сервісного центру завжди швидко діагностують проблему відмови сканера штрихкоду багатьох провідних торгових марок Zebra, Honeywell, Cino, Newland, Datalogic, Point Mobile, Urovo, iData та інших, та допоможуть в усунення несправності в стислі терміни.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння