Бірки та браслети

Бірки картонні виготовляються з якісного картону або паперу. Ці матеріали є достатньо міцними і довговічними, щоб забезпечити необхідний рівень захисту та тривалості використання.

Картонні бірки доступні в різних розмірах та формах, залежно від потреб клієнта. Деякі моделі мають прорізи або отвори для кріплення, що дозволяє їх легко прикріплювати до продукції або розміщувати на стелажах.

Картонні бірки широко використовуються в різних галузях:

- в промисловості для ідентифікації різних компонентів та виробів;
- в роздрібній торгівлй для маркування цін на продукти;
- в медицині для ідентифікації пацієнтів, лікарських засобів та медичного обладнання;
- в ювелірній промисловості для маркування виробів та прикрас.

Бірки для рослин виготовляються з міцних ПЕТ матеріалів, які друкують за допомогою термотрансферного друку

Браслети широко використовуються у розважальних комплексах, аквапарках та медичних установах. Виготовляються з якісного паперу або з ПЕТ матеріалів, з антибактеріальним покриттям, враховуючи всі медичні вимоги.

Питання та відповіді:

❓Які розміри картонних бірок використовуються в ювелірному виробництві?
Розміри картонних бірок в ювелірному виробництві можуть бути дуже маленькими, зазвичай в діапазоні від 10 до 30 мм. Оскільки бірки прикріплюються до невеликих прикрас, вони повинні бути досить компактними, щоб не переважити сам виріб.
❓Які існують бірки для рослин?
В нашому інтернет-магазині ви можете замовити два вида бірок для рослин: Бірка - кілочок (парканчик) та Бірка - петелька. Колір - білий.
❓Чому картонні бірки ламінують та покривають лаком?
Картонні бірки можуть бути ламіновані або лаковані, щоб забезпечити захист від зносу та вологи, а також надати їм додаткову привабливість. Ці процеси можуть збільшити тривалість використання бірок та зробити їх більш витривалими до фізичних впливів.
❓Чи можна купити картонні бірки з отворами для кріплення?
Так, ми можемо виготовити картонні бірки з отворами для кріплення. Це дозволяє легко прикріплювати бірки до продукції за допомогою стрічки або іншого кріплення.
❓Чи можна замовити картонні бірки з власним дизайном?
Так, ви можете замовити картонні бірки з власним дизайном. Для цього вам необхідно надіслати нам графічний файл з макетом, щоб ми могли надрукувати його на бірках. Ми забезпечуємо якість друку, щоб ваш дизайн виглядав якісно та привабливо.
❓Як замовити бірки або браслети?
Замовити бірки та браслети можна на нашому сайті або за допомогою зв'язку з нашою командою продажів. Оберіть потрібну вам ширину та матеріал, вкажіть кількість та дизайн бірок, і ми надамо вам пропозицію щодо вартості та термінів виконання замовлення.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння