Картонные бирки для термотрансферной печати купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков
Картонные бирки для термотрансферной печати купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков
Картонные бирки для термотрансферной печати купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков
Картонные бирки для термотрансферной печати купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков
Картонные бирки для термотрансферной печати купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков
Картонные бирки для термотрансферной печати купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков

Картонні бірки для термотрансферного друку

під замовлення

Компанія «СТЦ-Істок» пропонує кілька варіантів картонних бірок, призначених для друку змінної інформації за допомогою термо- або термотрансферних принтерів, а також послуги дизайну та попереднього нанесення кольорових зображень (препринту) на картонних бірках.

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99

Техпідтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97 «STC-Istok» Viber Contact

 

Маркування за допомогою бірок застосовується в багатьох галузях промисловості, але найпоширеніша при маркуванні одягу та ювелірних виробів. Донедавна всю змінну інформацію про вироби (найменування, розмір, артикул, склад тощо) заповнювали вручну з допомогою кулькової ручки, т.к. замовити в друкарні індивідуальні бирки для кожного найменування виробів невиправдано дорого, а у разі ювелірних виробів, які завжди мають різну вагу – неможливо. Таке маркування було малопродуктивним і неминуче призводило до великої кількості помилок.

Переваги друку картонних бірок за допомогою принтерів етикеток:

З появою спеціалізованих принтерів етикеток ситуація кардинально змінилася. Принтери етикеток дозволяють протягом кількох хвилин, в офісних або виробничих умовах, забезпечувати якісне та довговічне маркування з друком унікальної інформації про виріб на кожній етикетці або бирці. Повсюдне впровадження штрихового кодування та автоматичної ідентифікації товарів остаточно витіснило ручне заповнення інформації на бирках та етикетках.

Компанія «СТЦ-Исток» пропонує кілька варіантів картонних бирок призначених для друку змінної інформації за допомогою термо- або термотрансферних принтерів, а також послуги дизайну та попереднього нанесення кольорових зображень (препринту) на заготівлі картонних бирок. Кожен із варіантів заготівель картонних бирок то, можливо різних розмірів, т.к. в більшості випадків виготовляється на замовлення. Варіюються різні типи заготовок лише за принципами сумісності витратних матеріалів з принтерами етикеток.

Для забезпечення можливості друку принтерів етикеток безпосередньо на поверхні картонних бирок необхідно, щоб заготовки бирок:

 • - були намотані в рулон або укладені у вигляді гармошки;
 • - мали мітки, якими оптичні датчики принтерів змогли визначити довжину, початок і кінець бирки.

В якості міток можуть використовуватися проміжки між бирками, отвори перфоровані з видаленням матеріалу з отвору або чорні мітки. Ще можна зустріти на багатьох виробах картонні бирки з наклеєними на них самоклеючими етикетками, що несуть інформацію про виріб.

Варіант 1

Картон ріжеться у вигляді безперервної стрічки необхідної ширини і намотується в рулон. Довжина бирки формується довжиною макета та налаштуваннями в драйвері принтера. У налаштуваннях друку вибирається тип друку «по безперервній стрічці», при якому оптичний датчик принтера визначатиме лише наявність або відсутність (закінчення) етикеточного матеріалу. Поділ стрічки надрукованих бірок на окремі бирки в даному випадку можна виконувати автоматичним обрізачем принтера або після друку вручну.

Позитивні якості:

 • - відсутність витрат на додрукарську підготовку (виготовлення флексоформ для нанесення фарби та ножа для висікання);
 • - можливість оперативно змінювати довжину бирки.

Недоліки:

 • - немає можливості заздалегідь зробити препринт, перфорацію отворів та місць обриву чи вигину.

Варіант 2

На стрічці картону наносяться чорні мітки з кроком рівним довжині бирки. У налаштуваннях друку принтера вибирається метод визначення довжини бірок за мітками, що включає в принтер датчик на відбитий сигнал (Reflective).

Позитивні якості:

 • - є можливість заздалегідь зробити препринт, що прикрашає бирку;
 • - при виготовленні заготовок бирок можна зробити перфорацію отворів для кріплення пластиковим з'єднувачем або мотузкою, перфорувати місця ручного обриву, а також вигину.

Недоліки:

 • у разі нанесення темного поліграфічного препринта на поверхню бирки контрастність між декоративними елементами дизайну та чорною міткою може виявитися недостатньою для впевненого розпізнавання бирок принтером етикеток. Перед запуском проекту до друку необхідно зробити тестовий друк та апробувати заготовки з обраною моделлю принтера;
 • вища вартість порівняно з першим варіантом;
 • неможливо оперативно змінювати довжину бирки.

Варіант 3

На стрічці картону перфоруються вирізи з видаленням картону, що імітують проміжки між етикетками. У разі використання цього виду витратних матеріалів у налаштуваннях друку принтера встановлюються налаштування для роботи з датчиком етикеток на просвіт (transmissive). Два варіанти заготовок з вирізами обумовлені тим, що в принтерах етикеток початкового рівня датчики на проміжки між етикетками, як правило, нерухомі і жорстко закріплені в корпусі принтера або центром друкуючої області, або збоку. Вибирати один або інший варіант заготовок необхідно, виходячи з особливостей конструкції конкретної моделі принтера. Власники промислових принтерів з рухомими по ширині друку датчиками можуть використовувати обидва варіанти заготовок.

Позитивні якості:

 • - даний варіант має всі переваги попереднього другого варіанту, але на відміну від чорної мітки не завжди стабільно розпізнається принтером на тлі темних макетів препринта, дає кращий результат саме з такими варіантами заготовок.

Недоліки:

 • - даному виду заготовок властиві ті ж недоліки, якими має другий варіант;
 • - слід зазначити, що варіант 3а кращий у порівнянні з варіантом 3-б, т.к. такі заготовки простіше у виготовленні. При виготовленні заготовок за варіантом 3б немає 100% гарантії видалення картону з проміжків між бирками, що призводить до збільшення ймовірності шлюбу під час друку інформації, що змінюється, за допомогою принтера етикеток.

Розміри картонних бірок можуть змінюватись, існують бірки з готовими отворами, чорними мітками та перфорацією, які завжди є на виробництві, а також можливе виготовлення перфорації на бирці за індивідуальним замовленням клієнта.

Дізнатися розміри та розрахувати ціну картонної бирки ви можете зателефонувавши нам за телефонами вказаними у шапці сайту або заповнивши форму зворотнього зв'язку.

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння