Прайс чекери

Інформаційний кіоск або прайс чекер простий спосіб перевірки ціни

Використання прайс-чекера в магазинах допомагає як покупцям, так і магазинам, забезпечити швидкий доступ до інформації про продукт. Інформаційні кіоски допомагають зменшити очікування виклику персоналу магазину, підвищити якість обслуговування та знизити загальні витрати на персонал магазину.

За допомогою прайс чекерів, покупці можуть отримати більше інформації про товари: актуальну вартість, наявність акційних пропозицій, деталі та характеристики товару навіть якщо на полиці відсутні цінники або вони незручні.

Для отримання інформації покупцеві не потрібно звертатися до продавців-консультантів або стояти в черзі на касі, всю цю інформацію можна отримати шляхом простого сканування штрихкоду за допомогою професійного сканеру штрих-кодів вбудованого у прайс-чекер.

 В цілому, прайс чекери є важливим інструментом у сучасному ринку, який допомагає магазинам збільшувати ефективність та отримувати більш точну інформацію про свої продажі.

Питання та відповіді:

❓Що таке інформаційний кіоск або прайс чекер?
Прайс чекер - це по суті електронний кіоск, який дозволяє покупцеві швидко перевірити ціни на будь-який товар в магазині, використовуючи сканер штрих кодів та внутрішню базу даних магазину.
❓Як правильно користуватися прайс чекером?
Для отримання інформації про товар за допомогою сучасного інформаційного кіоску потрібно піднести товар штрихкодом до сканера штрих кодів, який вбудований в прайс чекер та штрихкод автоматично буде зчитаним сканером, або, в більш старих моделях інформаційних кіосків натиснути на відповідну кнопку для активації сканера штрих кодів. Вбудований сканер прайс чекера зчитає штрихкод та відобразить інформацію про товар на екрані прайс чекера.
❓Які переваги використання прайс чекера для покупця в магазині?
Використання покупцем прайс чекера в магазині забезпечує покупцю легкий і швидкий доступ до інформації про товари, детальні описи та фото, доступ до акційних пропозицій та знижок.
❓Які переваги має використання прайс чекера для магазинів?
Використання магазином інформаційного кіоску в торговому залі дозволяє показувати покупцям точну та актуальну інформацію про ціни та акційні пропозиції. Додатково, за допомогою прайс чекерів, магазини можуть отримувати більш точні дані про свої продажі, що може допомогти встановлювати більш ефективні ціноутворювальні стратегії.
❓Чи потрібно сплачувати за використання прайс чекера?
Ні, використання прайс чекера для покупця безкоштовне.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Розмір дисплею, дюйми
Тип зчитувача
Операційна система
Пам'ять RAM/FLASH
Інтерфейси
VESA кріплення
Температура роботи
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння