Фіскальні реєстратори

Фіскальний реєстратор - це пристрій, з яким проводяться розрахунки з клієнтами. Він відрізняється від повного касового реєстру тим, що необхідно підключитися до комп'ютера, на якому встановлена ​​програма для бухгалтерського обліку. Використовуючи пристрій, інформація реєструється у FN, необхідна інформація передається операторам фіскальних даних. На відміну від касових регістрів, печатка чеків швидка і проходить без труднощів. Під час роботи ви можете регулювати зміни в базі даних.

Як працює фіскальний реєстратор

фіскальні реєстратори зовні нагадують невеликі принтери. Але окрім того, що обидва друку пристрою перевіряють, збігів немає. Фіскальний реєстратор Україна - пристрій з великим набором функцій.

Основним завданням пристрою є заохочення фіскальних даних та перенесення їх до податкової служби за допомогою оператора OFD. Ви можете придбати фіскальний реєстратор недорого в нашому інтернет -магазині. Пристрій включає кілька технологічних компонентів:

  • Пристрій для друку чеків.
  • Фіскальний привід.

Диск виконує шифрування отриманих даних та відповідає за безпеку під час їх обробки. У цьому відділі дані про всі грошові операції, що виконуються за допомогою накопичення пристрою. Елемент знімається, час від часу його потрібно замінити. Технічні вимоги до приводу досить суворі. У Росії лише невелика кількість компаній має можливість брати участь у виробництві відповідно до всіх правил. При купівлі немає особливої ​​різниці, в якій з виробників краще вибрати - вони працюють відповідно до тих самих технологічних вимог.

Незважаючи на те, що поняття фіскального реєстратора та фіскального приводу можуть Здається, схоже, насправді різниця між ними досить велика. Фіскальний реєстратор, який ви можете придбати в нашій організації, - це каси, здатний працювати в Інтернеті. Диск - один із технологічних компонентів пристрою, встановленого всередині пристрою. Він виконує накопичення фіскальних даних, отриманих під час роботи, відповідає за їх збереження та передає необхідну інформацію, що міститься в чеках, в OFD. Будь -який пристрій такого призначення, який працює в Інтернеті, повинен мати можливість видавати чеки. Розміри компонента залежать від розміру контрольної стрічки, розроблений принтер. Існують широкі моделі для стрічки 80 мм, і вузькі варіанти на 58 мм.

Модуль обчислення та зв'язку. Компонент-це так звана «наповнення» реєстратора і містить процесор, флеш-пам'ять та оперативну пам’ять, мережеві дошки та слоти, з якими підключені пристрої управління. Це те саме, що міні-комп'ютер, який не має контролю.

Використання фіскального реєстратора

Щоб придбати фіскальний реєстратор Kyiv, див. Асортимент нашого магазину. Варто зазначити, що неможливо використовувати його як незалежний пристрій - вам потрібно буде підключити окремий гаджет для управління. Ви можете придбати фіскальний реєстратор та підключити стаціонарну або мобільну техніку для роботи - смартфон, ноутбук або планшет, на якому встановлено програмне забезпечення для обслуговування касового столу.

Пристрої підключені за допомогою спеціальних входів, ви також можете складати Bluetooth, Wi-Fi, мобільну мережу 3G. Для надсилання зашифрованих даних до мережі пристрій повинен бути підключений до Інтернету. Фіскальні реєстратори, ціни, за які пропонуються в нашому магазині, здатні підтримувати зв’язок з мережею, через Wi-Fi або використовувати дротове з'єднання. Вони зручні для роботи в різних розмірах роздрібних торгових точок, невеликі моделі також можуть використовуватися для мобільного каси, що працюють в Інтернеті. Для цього необхідно використовувати додаткові пристрої управління - це можуть бути смартфони або планшети з грошовими програмами.

Поради щодо вибору пристрою

Вибір фіскального реєстратора для придбання Kiev, Варто врахувати деякі нюанси, які враховуються. Вони надають зручності під час роботи.

необхідно звернути увагу на період, протягом якого пристрій вважається поточним - після нього буде потрібно замінити пристроєм. Купуючи мобільний або мережевий фіскальний реєстратор з коротким терміном зберігання, ви можете заощадити, але після цього часу використання пристрою буде карано штрафом. Якщо ви хочете придбати стаціонарного фіскального реєстратора за низькою ціною, краще знайти можливість використовувати знижку, дію.

ретельно вибрати оптимальну ширину контрольної стрічки. Чим ширше це буде, тим більше інформації ви можете розмістити на ньому. У нас низькі ціни на фіскальний реєстратор - ви можете ознайомитись з ними в каталозі. Ціна фіскального реєстратора може бути вищою, якщо вам потрібні вдосконалені характеристики - наприклад, висока швидкість друку, автоматична розтяжка перевірок.

Також для фіскального реєстратора ціна може бути вища, якщо вам потрібно можливість роботи автономно. Такі моделі мають вбудований акумулятор та бездротовий інтерфейс.

Питання та відповіді:

Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники
Кількість символів у назві товару
Індикатор клиєнта
Інтерфейс передачі данних до ДПС
Наявність автовідрізувача
Швидкість друку, мм/сек
Інтерфейси
Розмір чекової стрічки
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння