Ваги торгові

Торгівля Терези

Торгові масштаби служать для проведення торгів, як у класичній версії завдяки притулку на ринку, тому в магазинах самообслуговування, де покупець самостійно виконує зважування товарів. З їх допомогою визначається точна вартість продукту залежно від його кількості. Сьогодні вони використовують торгові шкали різних моделей, які відрізняються за дизайном, набором можливостей та функцій та розміщенням. З технічної точки зору, шкали, які можна придбати сьогодні, - це такі типи:

 • Механічні шкали торгівлі, зважування яких відбувається завдяки системі вантажу та важелів та ваги позначає стрілку в спеціальному масштабі (опція морально застаріла, і сьогодні вона зазвичай зустрічається лише на ринку);
 • Електромеханічні шкали, де відбувається аналогічний метод вимірювання, але інформація вже відображається На дисплеї;
 • Електронні шкалу торгівлі під час роботи повністю автоматизовані, а сьогодні найпопулярніші, що дозволяє відображати додаткову інформацію.

залежно від специфіки зваженого Товари, його максимальна маса, розташування, шкали торгівлі поділяються на платформу, упаковку та з функцією друку етикетки.

шкала торгівлі платформи

Обладнання служить для статичного зважування товарів і товарів без будь -яких обмежень на масу, розмір та форму. Структурно ці торгові шкали представляють платформу, яка знаходиться на підлозі, а результат зважування зазвичай відображається на невеликому екрані. Така методика є надійною, простою, підставкою для агресивних зовнішніх факторів. Акумулятор може використовуватися як джерело живлення шкал, термін експлуатації в автономному режимі становить до 50 годин. Максимальна маса зважених товарів може досягати 500-600 або більше кг, що робить ваги подібними електронними оптимальними для зберігання. > Подібна електронна торгівля Терези зазвичай вирішується придбати для встановлення в роздрібних об'єктах. Він підходить для упаковки веселого продукту, він може мати світлодіодний двосторонній екран, що дозволяє негайно побачити інформацію продавцю та покупцеві. Максимальна вага товарів для обладнання такого типу може становити 15 кг. Стандартний перелік функцій торгових ваг включає:

 • Наявність незалежної діагностичної системи;
 • Введення вартості 1 кг зважених товарів;
 • Визначення остаточного значення залежно від ваги;
 • Можливість підрахунку ціни товарів. Ваги дорівнюють -10 ...+40 градусів.

  Торгові шкали з функцією друкарських мітків

  Такі електронні торгові шкалу зазвичай мають високу стійку За допомогою двостороннього дисплея, який дозволить використовувати обладнання за вікном. Наявність автоматичного друку етикету дозволить вам встановити модель в залах самостійного обслуговування, зменшуючи витрати на магазин на персонал.

  Які моделі електронних торгових ваг

  Початкові витрати на електронні масштаби та інше обладнання для магазину є значною сумою, тому важливо придбати оптимальну модель з точки зору характеристик та витрат. У загальному випадку, якщо вам потрібно придбати торгові шкали, тоді розгляньте наступні пункти при виборі:

  • Максимальний ліміт зважування, що залежить від специфіки товарів, запланованих на продаж. Сьогодні цей параметр може досягти до декількох тонн, але зі збільшенням значення рівень помилок збільшується. Для роботи на торговому поверсі достатньо придбати модель з обмеженням на рівні 15 кг, а для складу, де товари приймаються, варто вибрати модель з обмеженням 30-50 кг, що прискорить процес оформлення документів.
  • Тип дисплея. Електронні ваги, які можуть містити рідкі кристалічні та світлодіодні індикатори. Перший варіант краще вибрати для роботи на відкритому повітрі та в умовах денного світла, а останні оптимальні для використання в кімнаті. Окремо зупиняються на контактних екранах, коли ваги дозволяють вам керувати руками безпосередньо за аналогією з планшетами або смартфонами.
  • Матеріал платформи, який може бути виготовлений з полімерів або металу (перший варіант дешевший , але менш довговічний через пошкодження ризику). Найкращим варіантом стане рішення для придбання платформи для відлякувача SCAP, яка легко переносить підвищену вологість, контакт з сирою їжею.
  • Присутність стійки, що завдяки наявності двостороннього електронного екрану Дозволяє продавцеві продемонструвати інформацію про вагу та покупця про вагу та покупцеві ціну, виводячи дані приблизно на рівень очей (в той же час це збільшує загальні розміри).
  • Наявність Інтерфейс для підключення принтера, комп'ютера, готівкового обладнання, яке автоматизує торговий процес і негайно видасть чек покупцеві без даних про повторне введення. <

  Крім того, моделі електронних електронних Торгові ваги можуть мати всі види допоміжних функцій, які підвищують прозорість магазину для покупця та зменшують кількість помилок продавця. Як приклади, ми даємо:

  • Визначення ваги товарів, що виключає контейнер (для цього останнє попередньо зважується в порожній формі, а потім вводиться в пам'ять торгових ваг ).
  • Розрахунок доставки та підсумовування Вартість декількох покупок;
  • Розрахунок вартості кожної одиниці продуктів, коли вона була випущена у відпустці;
  • Можливість програмування цін на індивідуальні одиниці товару, які прискорить обслуговування клієнтів.

  Незалежно від конкретних характеристик, електронні шкали торгівлі повинні мати другий або третій клас точності, як а також регулярно проходити метрологічну перевірку. Після покупки вони вважаються точними за замовчуванням протягом встановленого періоду часу, а після закінчення терміну дії ваги заборонено перед державним контролем. Останнє передбачає видачу документів та герметизації електронних ваг після виконання роботи.

Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння