Етикет-стрічка та фарбуючі валікі

Етикет-стрічки: економний та легкий спосіб маркувати продукцію

Етикет-стрічки та фарбуючі валіки є важливими витратними матеріалами для роботи з етикет-пістолетами та нумераторами. Ці матеріали використовуються в різних галузях діяльності, де необхідно маркувати ціну продукції, артикул, дату виготовлення або кінцевий строк використання.

Щодо витратних матеріалів, етикет-стрічки доступні в різних розмірах та кольорах, щоб задовольнити різні потреби в маркуванні. За допомогою етикет-пістолетів та нумераторів можна швидко та легко наносити етикетки на різноманітні поверхні. До додаткових аксесуарів для етикет-пістолетів можна віднести фарбуючі валіки та, для деяких моделей, змінне рекламне кліше.

Фарбуючі валіки не рекомендується заправляти фарбою, тому що це може привести до виходу з ладу гумових елементів нумератора та етикет-пістолета. Важливо вибрати відповідний витратний матеріал для конкретного завдання, щоб забезпечити належну якість та тривалість маркування.

Питання та відповіді:

❓Для чого потрібна етикет-стрічка?
Етикет-стрічка це витратний матеріал, який використовується в роботі етикет-пістолета та нумератора для оперативного нанесення дати, вартості або артикулу на продукцію.
❓Які види та розміри етикет-стрічок бувають?
Етикет-стрічки бувають декількох стандартних розмірів та використовуються в залежності від типу етикет-пістолета. Для однорядкових етикет-пістолетів: прямокутна, розміром 21х12 мм, фігурна, розміром 26х12 мм. Для дворядкових етикет-пістолетів: прямокутна або фігурна, розміром 26х16 мм. Також існують етикет-стрічки розмірами 29х28 мм та кругла.
❓Чи можна заливати у фарбуючий валік фарбу?
Ні. Наполегливо не рекомендуємо заправляти фарбуючий валік звичайною фарбою. Такими діями ви пошкодите гумові елементи в етикет-пістолеті чи нумераторі.
❓Як часто треба змінювати фарбуючий валік?
Заміна фарбуючого валіка в першу чергу залежить від інтенсивності роботи з етикет-пістолетом. Також, якщо при маркуванні продукції ви побачите потіки від фарби на етикет-стрічці – рекомендуємо одразу замінити фарбуючий валік.
❓Які варіанти доставки вы пропонуєте?
Доставку товарів компанія СТЦ-Істок, на час дії військового стану в Україні, здійснює перевізником Нова Пошта. Оплата доставки здійснюється за рахунок клієнта, якщо інші умови не обумовлені договором постачання.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Тип витратних матеріалів
Розмір етикет-стрічки, мм
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння