Грошові скрині

Гарантований захист: грошові скрині, як основний інструмент безпеки для вашого бізнесу

Грошові скрині є важливою складовою засобів безпеки та боротьби зі злочинністю для багатьох підприємств та організацій. Вони є засобом забезпечення фізичного захисту коштів, цінностей та важливих документів. Наша компанія пропонує високоякісні грошові скрині, які стануть незамінними для захисту грошових коштів та забезпечення унікальних потреб.

Наша компанія пропонує високоякісні грошові скрині, які є поєднанням міцності та безпеки. Для забезпечення максимального захисту, наші скрині виготовляються з використанням різних матеріалів, які мають високі механічні властивості та рівень безпеки. Наші грошові скрині відповідають найвищим стандартам якості та безпеки, і дають можливість нашим клієнтам спокійно зберігати грошові кошти та цінності.

При виборі грошової скрині ми рекомендуємо звернути увагу на такі параметри, як замок, матеріал та звуковий сигнал. Для створення надійних та безпечних грошових скринь використовується поєднання металу та ASB пластику. Замки можуть бути електронними або механічними, а деякі моделі грошових скринь доповнюються спеціальним пристроєм, який надає звуковий сигнал під час відкривання та закривання, забезпечуючи тим самим зручність використання та підвищений рівень безпеки.

Питання та відповіді:

❓Які є різновиди грошових скринь?
Існують два види грошових скринь: з механічним відкриттям Push-Push, які відкриваються за допомогою ключа, та електронні, які відкриваються за сигналом від фіскального реєстратора або касового апарату.
❓Які основні переваги у використанні грошових скринь?
Гарантоване збереження готівки і цінних предметів та високий рівень захисту через використання міцного матеріалу та електронних засобів забезпечення безпеки.
❓Які матеріали використовуються для виробництва грошових скринь?
При виробництві грошових скринь використовують поєднання металу та ASB пластик, що забезпечують високу міцність та безпеку.
❓Скільки важать грошові скрині та яких розмірів вони бувають?
Розмір грошових скринь варіюються в залежності від способу встановлення (вертикальна чи горизонтальна) та кількості відділів для банкнот та монет. Підібрати грошову скриню за фізичними розмірами та вагою ви можете використовуючи фільтрацію товарів у відповідній категорії нашого інтернет – магазину.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники
Завантаження грошової скрині
Напруга грошової скрині
Ширина
розгорнути список згорнути список
Глибина
розгорнути список згорнути список
Висота
розгорнути список згорнути список
Відділення для банкнот
Відділення для монет
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння