Принтери для етикеток

Використання принтерів для етикеток в різних галузях виробництва

Принтери для етикеток та карток є необхідним обладнанням для багатьох галузей діяльності, де потрібно швидко та якісно друкувати інформацію на етикетках або картках. Однією з основних галузей використання є логістика, де принтери друку етикеток використовуються для маркування та ідентифікації товарів, що допомагає зберігати інформацію про складський облік та відстеження товарів. Крім того, принтери друку етикеток також використовуються в різних галузях виробництва, де потрібно маркувати продукцію та контролювати її якість.

Під час роботи з принтерами етикеток, можуть використовуватись додаткові аксесуари, такі як змотувачі етикеток, обрізувачі та відокремлювачі етикеток. У роботі з принтерами друку пластикових карток, як допоміжні модулі, використовують ламінатори. 

Основними витратними матеріалами для роботи з принтерами для етикеток та карток є, безпосередньо, етикетки та ріббони різного розміру та типу, текстильні стрічки різного типу, пластикові картки та картриджі монохромні та кольорові. Для захисту друкованої інформації на пластикових картках використовується ламінаційна плівка, а також, на картки можна наносити голографічні елементи за допомогою спеціальних ріббонів.

Фільтрувати
Категорії
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння