Сортувальники банкнот

Підвищення ефективності вашого бізнесу з використанням професійних сортувальників банкнот

Якщо ваша компанія працює з готівкою, то сортувальник банкнот стане надійним інструментом для зменшення помилок при перерахунках великої кількості готівки та оперативного виявлення фальшивих банкнот. Наша компанія пропонує різноманітні моделі сортувальників банкнот високої якості, що задовільнять потреби будь-якої компанії.

Перед покупкою сортувальна банкнот важливо звернути увагу на кілька критеріїв вибору. Завдяки різноманітним функціям, сортувальники можуть розпізнавати номінали банкнот, виявляти підроблені гроші, швидко перераховувати велику кількість готівки та відбраковувати зношені банкноти, робити перерахунок за серійними номерами банкнот.

Використання сортувальника банкнот дозволить вам зменшити кількість помилок під час роботи з готівкою та забезпечить більшість операцій в вашому бізнесі. Додатково, ви отримаєте вищий рівень безпеки та збереження порядку в процесі роботи з готівкою. За більш докладною консультацією по вибору моделі та придбанню сортувальника банкнот ви можете звернутися до спеціалістів нашої компанії.

Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Види детекції банкнот
Швидкість перерахунку, банк/хв
Режими лічильника банкнот
Місткість приймальної кишені, банкнот
Місткість кишені подачі, банкнот
Місткість кишені для відбраковки, банкнот
Габарити
Вага, кг
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння