Гольчасті пістолети

Застосування та призначення голчастих пістолетів на виробництві та в ритейлі

Голчасті пістолети – це ефективний інструмент для швидкого маркування та позначення товарів. Ці пристрої працюють за принципом використання голок для проколювання матеріалу та з’єднувачів, до яких фіксується бирка або цінник, що дозволяє швидко та точно позначити необхідну інформацію на продукції.

Завдяки своїй простоті та ефективності голчасті пістолети стали незамінним інструментом у різних галузях . Пістолети з голками дуже часто використовують у текстильній галузі та магазинах одягу та взуття для позначення розміру, складу та інших характеристик на одязі та текстильних виробах. Це робить процес маркування продукції швидшим, більш точним та забезпечує високу якість продуктів. Це дозволяє зробити процес ціноутворення більш ефективним та швидшим, що забезпечує економію часу та грошей.

Питання та відповіді:

❓Які переваги використання голчастого пістолета для кріплення ярликів і бірок?
Голчасті пістолети забезпечують швидке та просте кріплення текстильних ярликів та картонних бірок на пластиковий з’єднувач без необхідності використовувати клей або скоби. Вони також забезпечують елегантне та точне кріплення, що покращує зовнішній вигляд продукту. Голчасті пістолети допомогають економити робочий час і зусилля, знижуючи витрати на робочу силу та матеріали.
❓Які матеріали можна використовувати з голчастим пістолетом для кріплення?
Голчасті пістолети можна використовувати на різних матеріалах: картон, папір, текстильні стрічки, такі як сатинова, нейлонова, атласна, поліестерна та поліуретанова стрічка. Перед використанням рекомендується провести тест на невеликому зразку, щоб переконатися, що матеріал підходить для використання з голчастим пістолетом.
❓Які голки краще використовувати для голчастого пістолета для кріплення ярликів?
Рекомендується використовувати голку відповідного розміру, залежно від товщини матеріалу. Існують три типа голок для таких пістолетів: для тонких, делікатних тканин; стандартна голка, яка підійде також для картонних бірок; посилена голка для товстих матеріалів, таких як шкіра. В залежності від типу голки потрібно підбирати і відповідні з’єднувачі.
❓Як довго можна користуватися голчастим пістолетом?
Гарантійні терміни на голчасті пістолети варіюються від 6 до 12 місяців, але треба мати на увазі що гарантія не розповсюджується на заміну голки. Голки голчастого пістолета зазвичай працюють протягом декількох тисяч натискань. В подальшому рекомендується замінити голку новою.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння