Детектори банкнот (валют)

Можливості надійного захисту від підробок банкнот  з використанням детекторів

Детектори банкнот - це пристрої, які допомагають виявити фальшиві гроші. Вони працюють на основі різних технологій, таких як УФ-промені інфрачервоне проміння та біле світло, що дозволяє визначити автентичність банкнот. Основні переваги використання детектора банкнот полягають у його точності та швидкості роботи, якщо вам потрібно перевірити гроші самостійно, детектор банкнот - це надійний і зручний варіант.

При виборі детектора банкнот корисно звернути увагу на його мобільність та зручність використання. Моделі детекторів банкнот можуть мати різні функції, такі як перевірка кредитних карт або ідентифікація документів, а автоматичні моделі детекторів дозволяють перерахувати перевірені банкноти, та працюють з багатьма видами іноземних валют.

Правильний вибір детектора банкнот для ваших потреб ви можете зробити в нашому інтернет-магазині за допомогою фільтрів а, також звернувшись за консультацією до наших експертів. 

Питання та відповіді:

❓Як працює детектор банкнот?
Детектор банкнот використовує спеціальні технології, такі як оптичний сенсор та ультрафіолетове світло, а для виявлення додаткових захисних елементів банкнот, використовується біле світло, та магнітний датчик, іфрачервоне світло.
❓Як детектор банкнот допомагає уникнути фальшивих грошей?
Детектор банкнот допомагає виявляти фальшиві банкноти за допомогою багатьох видів спеціальних технологій для детекцій. Він дозволяє перевірити кожну банкноту перед прийняттям її в оплату та уникнути фальшивих грошей.
❓Чи можна використовувати детектор банкнот для всіх типів валют?
Детектор банкнот може бути налаштований для роботи з різними типами валют. Перед покупкою детектора банкнот, обов’язково переконайтеся, що він підтримує валюту, яку ви плануєте використовувати.
❓Як часто потрібно замінювати лампу ультрафіолетового світла?
В сучасних детекторах банкнот використовуються ультрафіолетові світлодіоди, що значно підвищують термін використання детекторів банкнот та економлять електроенергію споживання. У разі виходу з ладу сучасного детектора банкнот рекомендуємо звернутися до нашого сервісного центру для заміни світлових елементів.
❓Чи можна використовувати детектор банкнот на вулиці?
Детектор банкнот призначений для використання в закритих приміщеннях та не може бути використаний на вулиці через необхідність підключення до мережі постійного струму 220В. Але існують деякі автоматичні портативні моделі детекторів банкнот, які працюють від акумуляторів та звичайних батарейок типу АА, які можна використовувати в дорозі та на вулиці.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники
Види детекції банкнот
Габарити
розгорнути список згорнути список
Вага, кг
розгорнути список згорнути список
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння