Термоетикетка ЕКО Істок

Термоетикетка ЕКО Істок

під замовлення

Актуальний прайс

на етикетку Термо Еко ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефонами. Популярні розміри, які є завжди в наявності на складі, ви можете замовити відразу на сайті.

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99

Техпідтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97 «STC-Istok» Viber Contact

 

Призначення та сфера застосування:

Термоетикетка - це самоклеюча етикетка в рулонах, яка застосовується для нанесення оперативної інформації на товари в супер- та гіпермаркетах, на підприємствах з виробництва упаковки, на транспортних та логістичних підприємствах, у компаніях з надання поштових послуг. Призначена для маркування товарів із терміном зберігання до 1 місяця. Використовується для друку етикеток у вагах із друком та принтерах друку етикеток.

Термоетикетка чутлива до вологи (розмиває зображення) та високій температурі (етикетка жовтіє, зображення тьмяніє).

Види термоетикеток

  • ECO. Виготовляється з паперу без додаткового шару захисту. Використовувати цей тип термоетикеток рекомендується у сухих, теплих приміщеннях. Такими етикетками не маркуються товари, які планується піддати тривалому транспортуванню, зберіганню за низьких температур або в умовах підвищеної вологості. Часто використовуються в супермаркетах перед продажем товарів.

Компанія «СТЦ-Исток» постачає етикетку як стандартних, так і нестандартних розмірів. Можливе замовлення етикеток із печаткою логотипів клієнтів та додатковою інформацією. Вартість таких витратних матеріалів залежить від кількості кольорів та тиражу.

Розміри етикетки можуть змінюватись, існує дуже велика сітка основних розмірів етикетки, які завжди є на виробництві, а також можливе виготовлення етикетки за індивідуальним замовленням клієнта, у такому разі спочатку у вартість етикетки буде включена вартість кліше.

Підбрати етикетку за розміром ви можете, ознайомившись з нашим прайсом. Зробити замовлення на потрібний вам розмір, ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними в шапці сайту, або заповнивши форму зворотного зв'язку.

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння