Текстильная лента Нейлон купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков
Текстильная лента Нейлон купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков
Текстильная лента Нейлон купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков
Текстильная лента Нейлон купить в интернет-магазине СТЦ-Исток Харьков

Текстильна стрічка Нейлон

під замовлення

Синтетичний, екологічно чистий матеріал, який на вигляд і на дотик нагадує міцний папір.
На відміну від тканин має однорідну гладку поверхню, яка підвищує якість друку.

Сфера застосування:
- текстильні вироби, які не контактують зі шкірою
(куртки, пальта тощо, штори, скатертини, обшивка м'яких меблів)

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99

Техпідтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97 «STC-Istok» Viber Contact

 

Нейлон - полімерний тканинний матеріал, що має спеціальне просочення, що знижує накопичення статичної електрики під час друку ярликів. Завдяки просоченню, що заповнює нерівності поверхні тканини, поверхня цього матеріалу з обох боків стає практично рівною, і зовні нагадує папір. Завдяки такій рівній поверхні здійснюється дуже якісний двосторонній термотрансферний друк з роздільною здатністю 300 dpi. Матеріал дуже міцний і трохи щільніший ніж поліестер-сатин. При холодному різанні обрізаний край не розпускається, що дає можливість готовий ярлик пришивати тільки з одного краю, залишаючи другий край ярлика вільно висить.

Термотрансферний друк - це дуже швидкий, дешевий і дуже зручний спосіб виробництва текстильних ярликів, орієнтований як на малі тиражі, так і на великі обсяги. Може виконуватися з використанням різних текстильних полімерних матеріалів, такі як нейлон, поліестер-сатин і т.д., а також різними кольорами. Етикетки надруковані в такий спосіб - довговічні та забезпечують надійне маркування товару на дуже тривалий термін. Застосування спеціальних фарб забезпечує стійкість відбитка навіть після багаторазового прання при температурах до 80 °С.

Для друку ярликів термотрансферним способом необхідні:

Комп'ютер - практично будь-який на якому можна встановити Windows, т.к. більшість принтерів мають у своєму комплекті набір Windows драйверів будь-якої версії, а також повний набір інтерфейсів для підключення комп'ютера (RS-232, Centronics та USB);

Термотрансферний принтер - переважно з роздільною здатністю друку 300 dpi, укомплектований автоматичним обрізачем стрічки та можливістю використання великих рулонів витратних матеріалів (промисловий стандарт). Підійде будь-який промисловий принтер з роздільною здатністю 300 dpi, наприклад TSC-344 M, або TSC-346 M також для цих цілей можна з успіхом використовувати доукомплектовані зовнішнім розмотувачем великих рулонів і обрізувачем термотрансферні принтери TSC початкового рівня пристосовані для пристосування , наприклад, TTP-343, що дозволить суттєво зменшити витрати на купівлю обладнання, без втрати у зручності друку та собівартості надрукованого ярлика;

Рулон текстильної стрічки - нейлон або поліестер-сатин, як правило, дані стрічки можуть бути різної ширини (від 15 до 110 мм) з кроком зміни 5 мм, намотані на втулку 76 мм і зовнішнім діаметром рулону до 200 мм. Надруковані ярлики по ширині та висоті формуються таким чином: ширина ярлика відповідає ширині вихідного рулону, довжина задається - висотою макета та місцем обрізу автоматичного обрізача принтера;

Рулон барвної стрічки (ріббон). Такі стрічки можуть бути різних кольорів та мати різний склад фарби. В даному випадку для забезпечення необхідної зносостійкості та стійкості до прання при температурі води до 80°С - необхідно вибирати фарбувальні стрічки з фарбуванням. Найбільший асортимент і доступність нашому ринку, і навіть найнижча вартість стрічок намотаних за промисловим стандартом, тобто. картонна втулка з внутрішнім діаметром 25 мм (1 дюйм) та довжиною намотування – 300 метрів. Тому бажано купувати принтери, в яких передбачено використання саме таких риббонів. Стрічка, що фарбує, повинна бути трохи ширше ніж ширина основної текстильної стрічки по якій проводиться друк. У довжину фарбуючої стрічки витрачається так само, як і довжина ярлика. Барвисті стрічки одноразові.

Програмне забезпечення - більшість принтерів, що продаються нашою компанією,забезпечуються безкоштовним спеціалізованим програмним забезпеченням для дизайну етикеток та ярликів. Також можливе використання будь-якого текстового або графічного редактора, що працює в середовищі Windows і друк через драйвер принтера, як використовується більшість звичних лазерних або струменевих принтерів.

Розміри текстильної стрічки варіюються від 20 мм до 70 мм, довжина рулону 200 м, тому при використанні настільних принтерів для друку на текстильних стрічках рекомендується, для зручності користування, придбати додатково тримач великих рулонів.

Дізнатися розміри та розрахувати ціну текстильної стрічки і ви можете зателефонувавши нам за телефонами вказаними у шапці сайту або заповнивши форму зворотнього зв'язку.

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння