Аксесуари для банковської техніки

Додаткове обладнання та аксесуари для детекторів банкнот

З використанням певних пристроїв, таких як віддалена оптична лупа або візуалізатор магнітних та інфрачервоних позначок, ви можете значно збільшити функціональність деяких детекторів банкнот. Комплексне використання такого обладнання суттєво підвищує якість перевірки банкнот та цінних паперів.

Питання та відповіді:

❓Які аксесуари можна додатково придбати до детекторів та лічильників банкнот?
Існує багато додаткових комплектуючих до детекторів та лічильників банкнот: ультрафіолетові лампи, додаткові виносні індикатори, оптичні та магнітні миші, інтерфейсні кабелі, блоки живлення.
❓Які варіанти оплати можливі у вашій компанії?
В компанії СТЦ-Істок ви можете сплатити за товар по безготівковому розрахунку згідно з рахунком на оплату або з можливістю підписання договору постачання, готівкою безпосередньо в офісі компанії. А, також, за попередньої домовленості з менеджером, можлива оплата післяплатою у відділенні Нової Пошти при отриманні товару.
❓Які варіанти доставки ви пропонуєте?
Доставку товарів компанія СТЦ-Істок, під час дії військового стану на території України, здійснює перевізником Нова Пошта. Оплата доставки здійснюється за рахунок клієнта, якщо інше не обумовлено в договорі постачання.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння