Бездротові сканери штрихкоду

Мобільність та точність збору даних з бездротовими сканерами штрихкоду

Бездротові сканери штрихкодів – це пристрої, які дозволяють швидко та точно зчитувати інформацію зі штрихкодів, що дозволяє зменшити час на розпізнавання товарів та уникнути помилок при введенні даних вручну. Бездротові сканери штрихкодів займають важливе місце на ринку інвентаризаційного обладнання та використовується в багатьох галузях, включаючи логістику, роздрібну торгівлю, виробництво та медицину.

Бездротові сканери штрихкоду використовують для з’єднання з комп’ютером різні види інтерфейсів. Деякі моделі бездротових сканерів штрихкоду використовують радіо-інтерфейс з'єднання (wireless), використовуючи невеликий USB адаптер. Інші моделі працюють за протоколом Bluetooth, та під’єднуються до комп’ютера через базову станцію (кредл або стакан), а той, у свою чергу, з’єднаний напряму з комп’ютером по каналу USB. Багато з Bluetooth моделей бездротових сканерів можна також з’єднати по каналу Bluetooth одразу зі смартфоном, планшетом чи ноутбуком. Це робить їх більш мобільними та зручними у використанні, особливо в тих випадках, коли потрібно зчитувати штрихкоди з великих відстаней.

Однією з переваг бездротових сканерів є їх мобільність. Вони можуть бути легко перенесені з місця на місце, що робить їх зручним інструментом для використання в різних місцях. Бездротові сканери штрихкодів мають додаткові функції зберігання інформації у відсутності в певний час зв’яязку з радіомодулем або з базовою станцією. При впровадженні на підприємстві бездротових сканерів штрихкоду можна підвищити продуктивність роботи за зменшити кількість помилок при інвентаризації та управлінні запасами.

Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Тип зчитувача
Ємність акумулятору, мАг
Швидкість сканування, скан/сек
Інтерфейси
Температура роботи
Гарантія
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння