Ваги балочні

лусочки баркі - це електронні лусочки, розроблені для зважування витягнутих, загальних вантажів або ящиків з певними товарами. На вигляд, вони складаються з двох променів з тендістами. У той час навантаження однаково розташоване серед двох частин ваги променя, через те, що немає частини, яка з'єднує модулі зважування.

Ця різноманітність шкал часто використовується в торгівлі та промисловості поле активності. У співвідношенні тієї чи іншої моделі NPV ваги променя становить від 500 кг до 3 тонн. Значна частина типів ваги променя оснащена спеціальними роликами для спрощення завдання транспортування.

< P> Ці шкали адаптовані для використання в будь -якому рівні складності робочих точок. Поточні моделі мають найвищий рівень захисту від IP. За таких обставин ви можете зважити в полі, через те, що ваги мають певний захист, який відкидає пил або вологу. Матеріал, з якого можна виготовити лусочки, є міцним пластиком або зі сталі, що робить таку модель високої якості, витривалої та вічної ваги. Початкові дані, отримані за допомогою зважування, записуються на світлодіодні та рідкі кристалічні індикатори.

. Функції, притаманні лусочці:

  • Відсоток зважування;
  • Ущільнення чеків;
  • Функція режиму підрахунку ;
  • Функція зважування в резервному режимі та в дозуванні.

Існують такі моделі ваги променя, які мають функцію для зважування тварин. Використовуючи вбудований інтерфейс, проводиться швидка передача даних про масу зваженого вантажу на комп'ютер. > Баркоходи мають різний асортимент, різні типи різних виробників. У нашому інтернет-магазині STC-Sistocch ви знайдете якісні та найточніші лусочки променів для своїх потреб. Розглянемо більш детально різноманітні лусочки променів, щоб ви могли розібратися та вибрати, що вам потрібно.

лусочки променя Zeus. використовуються для встановлення ваги загальних товарів . Рейки можна зафіксувати до 5 метрів, через наявність коліс, на яких розташовані самі рейки, ви можете легко переміщувати лусочки навколо території. Плюс: Легкість, мобільність, високий рівень захисту та наявність акумулятора.

шкали бар'єрного ядра Zeus . Він був виготовлений з нержавіючої сталі, обчислену для зважування об'ємних товарів та вантажів різних товарних категорій. Основні ваги Зевса пропонуються використовувати на оптових базах, будь -якій діяльності баз та митних терміналів. Сильна> Елітна. складається з двох рейок, чотирьох тенометричних датчиків із рівнем захисту IP66. Характеризується силою, стабільністю у роботі, компактності та точності в даних. > Складається з двох стелажів, чотирьох тенометричних датчиків із рівнем захисту IP67. Вони характеризуються силою, стабільністю в роботі, високими технологічними та функціональними характеристиками.

шкали променя бренду осі бюджет. </d//strong> бюджет. </ Сильні> складаються з двох підйомних рейок, чотирьох тенометричних датчиків із рівнем захисту IP67 (Keli). Характеризується стабільністю в роботі, високими технологічними та функціональними характеристиками та максимальною точністю в даних. на комфортну відстань для зважування. Ви можете використовувати його в будь -якій галузі діяльності з будь -яким рівнем впливу. певна відстань. Ця модель може бути використана для роботи з високим рівнем вологості та пилу.

twic tw4 звичайного виробництва. чотири -електронні лусочки чотирьох, що складаються з двох вузьких шаблів, які з'єднані за кабелем, який підключений, який з'єднаний. Вони допомагають зважити грубі навантаження, розтягуючи рейки на певній відстані. Ця модель може бути використана в звичайних умовах роботи (металева основа тощо).

шкали складу Баррі cas bfs </diles Сильні> призначені для статистичного зважування довгих вантажів. від нашої компанії "STC-Sock":

  • Високий рівень сили, точність у випуску зважування результатів для зручності роботи у важких випадках;
  • Наявність наявності Захист від перевантажень, штрихів, що зменшує вплив на точність результатів;
  • використання ваг при температурі (-40, +80);
  • мають вбудований обробка та колеса для зручності руху навколо території;
  • Спеціальне покриття обладнання, яке захищає від зовнішніх агресивних факторів (корозії (корозійний удар, волога тощо).

< P>

На нашому веб-сайті компанії "stts-istok" ви можете вибрати високоякісні лусочки і переконатися у всіх вигодах, які були сказані вище. Якщо ви зацікавлені в цьому продукті, зв’яжіться з гарячою лінією, кваліфіковані менеджери працюватимуть з вами, хто надасть вам гідну консультацію та відповість на всі питання, що цікавлять. Ви також приємно здивуєте вас цінами на лусочки променів, які не можуть не радіти покупцям.

У нас є доставка в Харкова та Україні. Ми робимо все для наших споживачів, щоб кожен міг придбати наші якісні товари, не залежно від місця проживання.

Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння